Poprzedni artykuł: Nie istnieją spodnie, które bardziej wydłużałyby nogi. Ten fason będzi... Następny artykuł: Ta z pozoru zwyczajna płócienna torebka wywołała skandal. Wszystko prz...

Nie księżna Kate i nie Melania Trump. To styl Pierwszej Damy Francji zaskakuje najbardziej

Odkąd została Pierwszą Damą Francji jej stylizacje zarazem szokują i zachwycają. Zamiast nudnych garsonek nosi mini i dżinsy, a na ostatnie spotkanie z Rihanną wybrała zestaw, w którym wyglądała młodziej niż sama piosenkarka. W galerii znajdziecie najciekawsze stylizacje Brigitte Macron - nowej ikony stylu.

Styl Brigitte Macron od początku budził kontrowersje. Jedni uważają, że Pierwsza Dama Francji skandalicznie łamie wszystkie zasady dress codu, inni chwalą ją za modową odwagę i ciekawą interpretację francuskiego szyku. Czego by nie mówić o stylu Brigitte Macron, nie można jej odmówić tego, że jest w tym wszystkim szalenie autentyczna. Nigdy nie wygląda na przebraną czy wystylizowaną na siłę, a ubrania nosi z wielką swobodą i urokiem. Nic dziwnego, że jest już ulubienicą Francuzów i Francuzek.

Stylizacje Brigitte Macron

Nie lubimy w kwestii stylu wypominać wieku, ale w przypadku Brigitte Macron ogrywa on pewną rolę. Pierwsza Dama Francji ma 64 lata, ale zdecydowanie wyróżnia się od kobiet w jej wieku. Zamiast grzecznych garsonek nosi militarne żakiety, a nudne sukienki za kolano zamienia na spódnice mini lub przecierane dżinsy. Na marne szukać drugiej Pierwszej Damy, która pozwalałyby sobie na tak nowoczesne ubrania i modowe eksperymenty. Chapeau bas!

Zobacz także: Nie tylko księżna Kate! Królowa Hiszpanii także nosi ubrania z sieciówek

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 lipca 2020, 22:03

Nasze propozycje