Poprzedni artykuł: Suknie ślubne, w których... każda kobieta będzie wyglądać szczupło. Ty... Następny artykuł: Marina cała w dżinsie i w pięknych sandałkach. Na pewno nie spodziewac...

Denim cały w… błocie? To nie żart, a propozycja pewnej modowej marki

Gdyby właśnie powstał konkurs na najbardziej bezsensowny i brzydki trend w denimie, te spodnie z pewnością zdobyłyby pierwsze miejsce. Oto dżinsy, które z zamierzenia wyglądają na… brudne.

Dżinsy, które wyglądają na brudne to najnowszy hit sieci. W ostatnim czasie możemy oglądać wykwit naprawdę dziwnych trendów w denimie. Kendall Jenner nosiła niewidzialne spodnie, Topshop wypuścił spodnie z przezroczystymi okienkami na kolanach, a popularny brand Vetements – spodnie z suwakiem na pośladkach. Wymienione spodnie przestają szokować kiedy spojrzymy na najnowszy projekt marki Prps, czyli specjalnie ubłocone spodnie.

Spodnie, które mają wyglądać na… brudne

Spodnie Prps pojawiły się w ofercie amerykańskiej sieci Nordstrom i nie mogły pozostać niezauważone. Dżinsy na całej długości mają brązowe plamy, które z zamierzenia imitują błoto. Celowo wyglądają, jak dżinsy robotnika, a do kompletu możemy dokupić również kurtkę całą w plamach. Trend na brudne ubrania to z pewnością coś nowego, ale na pewno nie w pozytywnym sensie.

Nie tylko wzór spodni wzbudza oburzenie, ale przede wszystkim ich cena. Należy za nie zapłacić bowiem… 425 dolarów (ponad 1600 złotych). Naprawdę ktoś chciałby je kupić? I to za taką cenę?

Poznaj najgorętsze trendy beauty. Pobierz Trendbok Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce! 

Źródło zdjęcia: Pinterst

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 20:47

Zobacz także

Nasze propozycje