Poprzedni artykuł: Ta sukienka z Zary to hit na Instagramie. Teraz kupicie ją na wyprzeda... Następny artykuł: Lniane sukienki z Lidla są... ładniejsze niż w sieciówkach. A do tego...

Te buty uwielbiają polskie celebrytki. Są wyjątkowo... paskudne

Moda, , tagi: buty
Kontrowersyjne buty marki Bottega Veneta są bardzo brzydkie, ale ich zakup graniczy z cudem. Kilku polskich gwiazdom się jednak udało...

Chain-Embellished Mesh Sandals - zapamiętajcie nazwę tego modelu butów marki Bottega Veneta, bo to najbardziej pożądane szpilki sezonu. Buty uwielbiane są przez miłośniczki mody, a także polskie gwiazdy, choć trudno określić je przymiotnikiem "ładny". Bardziej pasuje do nich określenie wyjątkowo brzydkich, ale to właśnie oryginalny wygląd zapewnił im popularność w świecie mody.

Buty Bottega Veneta w swojej szafie ma wiele polskich fashionistek, m.in. Jessica Mercedes-Kirchner, Joanna Horodyńska czy Sara Boruc-Mannei.

Modne buty marki Bottega Veneta

Za model Chain-Embellished Mesh Sandals należy słono zapłacić, bo aż 890 dolarów (ponad 3 tys. złotych). Co ciekawe, nawet jeśli chcecie pozbyć się takiej sumy, musicie liczyć się z rozczarowaniem, bo buty na stronie internetowej marki są od dawna wyprzedane. Można je kupić na różnych aukcjach, ale wtedy ich cena jest jeszcze wyższa.

Choć buty na pozór wydają się bardzo brzydkie, mocno wpisują się w obecne trendy. Kwadratowe podeszwy w sandałach są wielkim hitem lata. Co prawda wolimy je w delikatniejszej wersji, ale zupełnie nie dziwi nas, że jest tyle miłośniczek butów Bottega Veneta. Im dłużej na nie patrzymy, tym mocniej się do nich przekonujemy. A co wy o nich myślcie? 

Zobacz także: Te klapki z Zary wyprzedają się na Zachodzie. Pospieszcie się - w Polsce można je teraz kupić na wyprzedaży!

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lipca 2019, 21:32

Nasze propozycje