Poprzedni artykuł: Ula Radwańska na ślubie siostry - skradła show Agnieszce? Zobaczcie je... Następny artykuł: Agnieszka Radwańska miała nie jedną, a... trzy suknie ślubne! Która na...

Uwielbiała je księżna Diana, teraz nosi je księżna Kate. Te buty z sieciówki pokochała rodzina królewska

Dwadzieścia lat temu nosiła je księżna Diana, a teraz coraz częściej nosi je Kate Middleton. Poznajcie kultowe buty sportowe, które uwielbiają brytyjskie księżne.

Białe trampki Superga to na pozór bardzo zwyczajne sportowe buty, ale jak się okazuje brytyjska rodzina królewska wręcz je uwielbia. Buty marki w 1997 roku nosiła księżna Diana, a dwadzieścia lat później zaczęła pojawiać się w nich Kate Middleton. Żona księcia Williama słynie ze stylizacji nawiązujących do stylu uwielbianej przez Brytyjczyków Diany Spencer. Często pojawia się w biżuterii należącej do księżnej Diany, a ostatnio zachwycała w butach, które poniekąd wylansowała księżna Diana.

Kate i Diana w butach Superga

Wbrew powszechnemu przekonaniu, że rodzina królewska nosi wyłącznie drogie marki, zarówno księżna Diana, a teraz księżna Kate sięgają po niedrogie ubrania. Buty marki Superga kupimy za około 200 złotych w różnych wersjach kolorystycznych. Do najbardziej popularnych należą klasyczne białe buty na cienkiej podeszwie. Co najlepsze buty bez większego wysiłku znajdziemy w polskich sklepach internetowych np. na Answear!

Zobacz także: Księżniczka Charlotte nosi buty... księcia Harry'ego z 1986 roku!

Źródło zdjęć: East News, Getty, ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2019, 06:58

Zobacz także

Nasze propozycje