Poprzedni artykuł: Buty i dodatki? Jak wyglądać modnie jesienią i nie wydać na to fortuny... Następny artykuł: Nasze redaktorki wybrały stylizacje na jesień z F&F!

Wcale nie droga torebka, ani szpilki. Najmodniejszy dodatek sezonu kosztuje grosze...

Moda, , tagi: trendy jesień 2018, okazje
Są niedrogie, a do tego... odmładzają. Nic dziwnego, że chustki w stylu naszych babć są obecnie hitem na Instagramie!

Oprócz panterki i kolorowej kraty, jednym z najgorętszych trendów sezonu są printy dobrze znane z jedwabnych apaszek. Takie wzory w tym sezonie pojawiają się na sukienkach i koszulach, ale ultramodne są także same apaszki. Nie nosimy ich jednak klasycznie zawiązanych pod szyją, ale na... włosach. A tu możliwości jest wiele. Gdzie szukać inspiracji? Na zdjęciach infuencerek!

Trend na jesień 2018: chustki we włosach

Obecnie najmodniejszym sposobem wiązania chustki jest wplatanie jej w wysoki koczek. Banalnie prosta fryzura natychmiast staje się ciekawsza, a chustka we włosach dodaje dziewczęcości i uroku. Możemy więc stwierdzić, że trend tak naprawdę... odmładza. ;) Oprócz chustki zawiązanej wokół koczka możemy pokusić się o urozmaicenie nią kucyka.

Innym sposobem jest także noszenie apaszki na rozpuszczonych włosach po prostu jako opaskę. Nadmieńmy, że po długim okresie zapomnienia opaski znowu zaczęły być modne. Pojawiały się na wielu pokazach wiosenno-letnich kolekcji, ale trendować będą także jesienią i zimą. Jaki jest największy plus tego trendu? Chustki dostępne w sieciówkach są śmiesznie tanie (około 30-50 złotych), a możemy nosić je na wiele sposobów. Kupicie?

Zobacz także: To najgorętszy trend jesieni 2018 według Pinteresta. Prawdopodobnie już masz to w szafie!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2020, 06:11

Nasze propozycje