Poprzedni artykuł: Zawadzka i Wieniawa pokochały ten sam trend. Obie najmodniejsze ubrani... Następny artykuł: Eva Longoria zaliczyła wpadkę? Tak źle na czerwonym dywanie nie wygląd...

Dlaczego Meghan Markle nosi głównie ciemne kolory? Zaskakujący powód

Księżna Kate nosi ubrania we wszystkich barwach, ale księżna Meghan upodobała sobie głównie ciemne barwy. Dlaczego?

Na początku swojej kariery na dworze królewskim Meghan Markle nosiła często pastele i jasne kolory, raz założyła nawet żółtą sukienkę od Brandona Maxwella, ale od dłuższego czasu nosi głównie ciemne ubrania. Księżna często pojawia się w czerni, której przykładowo unika Kate Middleton, niekiedy zakłada także ubrania w odcieniach granatu lub jak w jej najnowszej stylizacji - butelkowej zieleni

Ciemna karnacja i wyrazista uroda Meghan są wręcz stworzone do mocnych i nasyconych kolorów, ale księżna ostatnimi czasy nie nosi ich praktycznie wcale. Jakie są ku temu powody?

Meghan Markle - dlaczego nosi ciemne ubrania?

Ciemna garderoba Meghan Markle przykuła uwagę specjalistów. Karen Haller, która zajmuje się psychologią koloru twierdzi, że musi to być dobrze przemyślana decyzja księżnej Sussex. Ekspertka twierdzi, że Meghan świadomie chce pozostać w cieniu i nie wyróżniać się zbytnio poprzez wybór ubrań. 

Jej czarne stylizacje sugerują, że Meghan Markle nie chce być w centrum uwagi. Czerń jest jej sposobem na odwrócenie uwagi od siebie, a zwrócenie jej na sprawy lub wydarzenia, które wspiera - wyjaśnia ekspertka. 

W przypuszczeniu Haller może być wiele prawdy. Przez ostatnie miesiące księżna Meghan była na ustach wszystkich, a brytyjskie media w każdym jej looku doszukiwały się wpadki. Możliwe, że poprzez ciemne kolory Meghan pragnie odwrócić uwagę od swojego ubioru i zminimalizować ryzyko powstania krytycznych artykułów w prasie na jej temat. 

Zobacz także: Księżna Kate w spodniach z popularnej sieciówki. Kosztują tylko 139 złotych!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 11:29

Zobacz także

Nasze propozycje