Poprzedni artykuł: Czy zgadniesz, która torebka pochodzi od projektanta, a która z sieció... Następny artykuł: Julia Wieniawa w modnych butach z sieciówki. Idealne na lato i jesień

Doda i Rozenek-Majdan noszą identyczne buty. Mają bardzo oryginalny kolor

Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan nie pierwszy raz noszą takie same buty. Tym razem obie zakochały się w modelu marki Fila.

Doda i Rozenek-Majdan dość często pokazują się w takich samych ubraniach i dodatkach. Nosiły już identyczne sukienki w różowym kolorze, co stało się tematem wielu artykułów. Tym razem obie gwiazdy zapałały miłością do pewnych sneakersów. Obie postawiły na model modnej marki Fila w lawendowym kolorze.

Zobacz także: Doda skopiowała stylizację Rozenek-Majdan? Która wygląda lepiej w różowej sukience?

Doda i Rozenek-Majdan noszą takie same buty

Doda w tym sezonie kolor lawendowy nosi właściwie bez przerwy. Piosenkarka zdecydowała się nawet na perukę w tym kolorze. Kiedy Doda nosi lawendę zawsze jest w nią ubrana od stóp do głów - ma marynarkę, spodnie, bluzkę i buty w identycznym odcieniu. Trzeba przyznać, że jest jej w nim bardzo do twarzy. Wszystko wskauzje na to, że jej ulubioną rzeczą w lawendowym kolorze są sneakersy Fila, w których pokazuje się bardzo często. Za model Disruptor Low trzeba zapłacić około 400 złotych.

Na taki sam model butów na grubej podeszwie niedawno zdecydowała się także... Małgorzata Rozenek-Majdan. Ona również nosi sportowe buty w towarzystwie lawendowych ubrań. Paparazzi przyłapali ją w lawendowym garniturze, do którego dobrała sneakersy w identycznym odcieniu. W jej looku zaskakuje dobór biżuterii - na czole gwiazdy można zobaczyć doczepione kryształki.

Jak widać, Małgorzata Rozenek-Majdan i Doda często inspirują się własnymi stylizacjami. Która z nich według was lepiej wygląda w sneakersach Fila?

Zobacz także: Marina założyła najmodniejsze buty lata, ale fani... śmieją się z jej stóp. Słusznie?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 22:40

Nasze propozycje