Poprzedni artykuł: Dwie stylizacje Dody na czerwonym dywanie w Cannes. Jedna z nich to wp... Następny artykuł: Masz w szafie pożółkły t-shirt? Wiemy, jak sprawić, aby odzyskał biały...

Doda w kombinezonie z Zary za 139 złotych. Nadal możecie go kupić

Moda, , tagi: Zara, Doda, gwiazdy w sieciówkach
Jest prześliczny i naprawdę niedrogi. Kombinezon z Zary, który wybrała Doda zapowiada się na hit tego sezonu!

Doda przebywa obecnie na Festiwalu Filmowym w Cannes, a na czerwonym dywanie pozuje w kreacjach ekskluzywnych marek m.in. Alexandre Vauthier. Okazuje się jednak, że na podróż do Francji wybrała... ubranie z sieciówki. Mowa tu o kombinezonie w groszki, który pochodzi z wiosenno-letniej kolekcji Zary.

Doda w kombinezonie z Zary

Kombinezon, który wybrała Doda pochodzi z działu Zara Basic i może być wasz za cenę 139 złotych. Kombinezon dopiero co trafił do sprzedaży, a na stronie internetowej znajdziecie jeszcze wszystkie rozmiary. W tym sezonie wiele sieciówek oferuje kombinezony, które na pierwszy rzut oka przypominają sukienki, a ten, który wybrała Doda jest wyjątkowo modny i romantyczny.

Warto zaznaczyć, że Doda wybrała jeden z najmodniejszych typów groszków w tym sezonie. Ten niezwykle popularny obecnie wzór w tym roku nosimy nie tylko w klasycznej czarno-białej wersji, ale także w mniej standardowych kolorach np. brązowym lub zielonym jak Doda.

Co myślicie o jej stylizacji? Ubrałybyście się podobnie?

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Zobacz także: Doda w wiosennym komplecie z sieciówki, której... prawdopodobnie nie znacie

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 14:26

Zobacz także

Nasze propozycje