Poprzedni artykuł: Tych butów nigdy nie warto zestawiać z szortami. Gwarantują skrócenie... Następny artykuł: Ta sukienka w tym sezonie podbiła Instagram. Ten wyszczuplający fason...

W Cannes zaliczała wpadki, ale na tej imprezie Doda była jedną z najlepiej ubranych gwiazd

Moda,
,
, tagi: Doda, stylizacje gwiazd, odkryte ramiona
Czy to jedna z najbardziej udanych stylizacji w karierze Dody? Po obejrzeniu jej najnowszych zdjęć trudno nie odnieść takiego wrażenia - jest seksownie, ale i z klasą!

Doda na wczorajszej imprezie Plejady zachwyciła w biało-czarnej stylizacji. Po nie do końca udanych stylizacjach z Festiwalu Filmowego w Cannes, tym razem gwiazda wyglądała wyjątkowo dobrze. Artystka zrezygnowała z przesadnego odsłaniania ciała oraz wyzywających fasonów i wyszło jej to na dobre. Było seksownie, ale nie wulgarnie. Elegancko, ale nie nudno. 

Biało-czarna stylizacja Dody 

Na gali Plejady pojawiło się liczne grono polskich gwiazd. M.in. Zuzanna Bijoch, Kasia Sokołowska, Małgorzata Socha, Karolina Szostak czy Magdalena Boczarska. Wiele gwiazd zaprezentowało wyjątkowo udane stylizacje, ale należy przyznać, że na ich tle, Doda wyjątkowo przyciągała uwagę. Bluzka i spódnica midi z falbaną były utrzymane w hiszpańskim klimacie i stworzyły idealny duet z czerwoną pomadką i klasyczną fryzurą. Piosenkarka zadbała także o podkreślenie figury przy pomocy szerokiego paska w talii. Dorota Rabczewska wyglądała seksownie, ale z klasą. Czy to jedna z najlepszych stylizacji w jej karierze? 

Poniżej znajdziecie sukienki w podobnym stylu.

Sukienki z hiszpańskim dekoltem z nowych kolekcji: 

Na zdjęciu:

1. Czarna ołówkowa sukienka z falbaną - Mohito - SPRAWDŹ CENĘ TUTAJ

2. Czerwona sukienka z odkrytymi ramionami - SPRAWDŹ CENĘ TUTAJ

3. Seksowna sukienka z odkrytymi ramionami - SPRAWDŹ CENĘ TUTAJ

Zobacz także:  Doda i Ewa Chodakowska w identycznym kostiumie kąpielowym. Wiemy, jaka to marka!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 17:52

Zobacz także

Nasze propozycje