Poprzedni artykuł: Anna Dereszowska na Festiwalu w Wenecji zaliczyła wpadkę. Tylko spójrz... Następny artykuł: Justyna Żyła debiutuje na ściance! Pojawiła się na Flesz Fashion Night

Doda kupiła sobie bardzo modne buty. Fani piszą: 'Dżizas, co ty masz na stopach?"

Moda, , tagi: Doda, stylizacje gwiazd
Dodę raczej kojarzymy z wysokimi szpilkami, ale ostatnio gwiazda zaskoczyła wyborem butów, a właściwie... doborem skarpet. Stylowo czy niekoniecznie?

Doda wie, jak wzbudzić reakcje fanów na Instagramie. Ostatnio wszyscy emocjonowali się tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan skopiowała jej stylizację, a teraz piosenkarka wzbudziła lawinę komentarzy wrzucając zdjęcie w modnych klapkach. W wyborze butów co prawda nie było nic ekscytującego, ale Doda założyła do nich... bawełniane skarpetki.

Noszenie letnich butów ze skarpetami powszechnie uznawane jest za szczyt obciachu, ale Doda w takim zestawie wygląda wyjątkowo dobrze.

Doda nosi klapki ze skarpetami

Zestawienie letnich butów i skarpet w jednej stylizacji musiało spotkać się z dezaprobatą fanów.

O dżizas co ty masz na stopach :D :D :D

Laczki i skarpetki - polski styl Dorota? :P

Doda od tego momentu wszyscy na ulicach w laczkach i skarpetach! - czytamy w komentarzach.

Choć stylizacja Dody może budzić kontrowersje, warto zaznaczyć, że sportowe klapki ostatnio wróciły do łask. przysłowiowe wręcz Kuboty mają swoją nową wersję, a trendsetterzy noszą je właśnie do skarpet, udowadniając, że takie połączenie może wyglądać naprawdę stylowo. Mimo wszystko skarpet do sandałów nie polecamy nosić starszym panom - na nich właściwie zawsze wyglądają źle. ;)

Zobacz także: Doda w butach sportowych z Zary. Ten model może budzić kontrowersje

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 20:15

Zobacz także

Nasze propozycje