Poprzedni artykuł: Seksowna bielizna już niedługo w Lidlu. Piękne wzory i... szeroka rozm... Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan w spodniach z Zary. To najmodniejszy wzór zi...

Dominika Gwit wróciła na ścianki. Jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze?

Dominika Gwit ma na swoim koncie wiele modowych wpadek, ale tym razem zaskoczyła naprawdę udaną stylizacją. Czy to najlepszy look w jej karierze?

Nie da się ukryć, że kobietom o posturze Dominiki Gwit nie jest łatwo się ubrać. Stylizacje aktorki wielokrotnie wzbudzały już sensację i lawinę negatywnych komentarzy, ale Dominika zawsze twierdziła, że w kontrowersyjnym stroju czuła się świetnie. Po serii średnio udanych stylizacji, Dominika zdecydowała się wybrać klasykę - mowa o małej czarnej. Na gali Lwice Biznesu 2018 pozowała w sukience o korzystnym dla jej figury kroju i wyglądała na... szczuplejszą niż jest w rzeczywistości.

Dominika Gwit w małej czarnej

Dominika Gwit na czerwonym dywanie lubi pozować w dziwnych stylizacjach (jak choćby (nie)sławna żółta suknia), ale naszym zdaniem wygląda zdecydowanie lepiej w prostych, nieprzekombinowanych lookach. W sukience zgadzało się wszystko - długość, fason oraz kolor. Wydaje się, że w przypadku Dominiki Gwit to właśnie klasyka wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Porównajcie - aktorka wydaje się znacznie smuklejsza niż jeszcze w październiku.

Co myślicie o tej stylizacji Dominiki Gwit? Nie da się ukryć, że w porównaniu do kilku ostatnich wystąpień na imprezach branżowych wyglądała zdecydowanie lepiej.

Zobacz także: Grzegorz Krychowiak wyśmiany za buty. 'Krycha przesadziłeś' - piszą fani

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 13:24

Zobacz także

Nasze propozycje