Poprzedni artykuł: Małgorzata Socha w sukience, która... pogrubia? Następny artykuł: Marina w spódnicy, którą kiedyś nosiłyśmy wszystkie. Ten fason powraca...

Dominika Gawęda miała nie jedną, a dwie suknie ślubne! Druga jest jeszcze piękniejsza

Sezon ślubny trwa w najlepsze! Ostatnio wszyscy żyli weselem Agnieszki Radwańskiej, a obecnie - Dominiki Gawędy, wokalistki zespołu "Blue Cafe". Jak się okazuje piosenkarka zdecydowała się nie na jedną, a na dwie suknie ślubne. Obie równie spektakularne!

Kiedy powoli opadły emocje po głośnym ślubie Dominiki Gawędy i Macieja Szczepanika okazało się, że gwiazda miała nie jedną, a aż dwie suknie ślubne! Pierwsza kreacja ślubna piosenkarki zaprojektowana przez Violę Piekut zebrała same pochwały. Suknia o kroju litery "A" była dość skromna, ale zarazem bardzo efektowna. Góra była zdobiona elegancką koronką, a dół był wykonany z romantycznego tiulu. Dominika wyglądała wprost przepięknie!

Druga stylizacja ślubna Dominiki Gawędy

Okazuje się, że w trakcie wesela Dominika zmieniła długą suknię ślubną na bardziej swobodną sukienkę o długości midi. Druga suknia także została zaprojektowana przez Violę Piekut, ale miała zdecydowanie bardziej okazały i wytworny charakter. Dół sukni był bogato zdobiony piórami, z kolei jej góra została obszyta koralikami i kryształami. Całość kojarzyła się poniekąd z modą lat 20. i 30., ale we współczesnej odsłonie. Druga suknia Dominiki zdecydowanie dorównywała tej pierwszej!

Która suknia Dominiki podoba Wam się bardziej? Pierwsza, a może jednak druga? :)

Zobacz także: Agnieszka Radwańska miała nie jedną, a aż trzy suknie ślubne. Która najlepsza?

Najlepsze podkłady dla panny młodej:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 07:04

Zobacz także

Nasze propozycje