Poprzedni artykuł: Córka Kasi Kowalskiej wystąpiła w kampanii polskiej marki. Wygląda nic... Następny artykuł: Doda na czerwonym dywanie w Cannes. Ta suknia została zaprojektowana s...

W takich spodniach nawet zgrabne nogi Ewy Chodakowskiej nie wyglądają korzystnie...

Moda,
,
, tagi: Ewa Chodakowska, dżinsy
Czy długie i niezwykle smukłe nogi Ewy Chodakowskiej mogą wyglądać nie do końca dobrze? Okazuje się, że tak. W luźnych spodniach z obniżonym krokiem trenerka z pewnością nie wyekopnowała swojej przepięknej figury.

Ewa Chodakowska w luźnych dżinsowych spodniach zaliczyła modową wpadkę? Niestety ta stylizacja nie może być zaliczona do najlepszych w jej karierze. Ewa Chodakowska na co dzień wybiera sportowy styl, który zazwyczaj przełamuje eleganckimi częściami garderoby. Często zobaczymy ją przykładowo w sukience zestawionej ze sneakersami czy luźnych spodniach w połączeniu z obcisłym topem. Ostatnio Ewa postawiła jednak na look całkowicie utrzymany w sportowym klimacie i chyba nie był to najlepszy wybór.

Ewa Chodakowska w boyfriendach 

Ewa Chodakowska na letni spacer wybrała luźne spodnie, które niestety maksymalnie skróciły i poszerzyły jej perfekcyjną sylwetkę. Okazuje się, że taki krój spodni z obniżonym stanem i krokiem jest w stanie zrobić krzywdę nawet kobietom, które mogą pochwalić się bardzo zgrabnymi nogami. Ewa luźne spodnie zestawiła z szeroką koszulą i klapkami na płaskiej podeszwie, co jeszcze bardziej spotęgowało efekt skrócenia sylwetki. Trenerka wybrała najbardziej niebezpieczny fason boyfriendów z szerokimi nogawkami i obniżonym krokiem. Gdyby spodnie miały delikatnie zwężane ku dołowi nogawki, całość z pewnością prezentowałaby się dużo lepiej. 

Jesteśmy pewne, że Ewa zdecydowała się na taką stylizację ze względu na wygodę, ale z drugiej strony nie wszystkie wygodne ubrania muszą wyglądać tak niekorzystnie. My bez wątpienia wolimy Ewę w ubraniach, które podkreślają jej idealną figurę. Spójrzcie tylko na poniższe zdjęcia - czy nie lepiej wygląda w spodniach, które podkreślają jej zgrabne nogi?

Zobacz także: Ewa Chodakowska i Doda w takich samych kostiumach kąpielowych. To bikini będzie hitem lata!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 13:20

Zobacz także

Nasze propozycje