Poprzedni artykuł: W Rossmannie pojawi się kolekcja zaprojektowana przez... Łukasza Jemio... Następny artykuł: Plecaki to hit sezonu, ale teraz nosimy je tylko w wersji... mini!

Ewa Farna wyszła za mąż! Piosenkarka poinformowała o tym w bardzo poruszający sposób

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Ewa Farna kilka dni temu wzięła ślub. Jak wyglądała piosenkarka?

Ewa Farna jest już po ślubie! Piosenkarka zaskoczyła wszystkich i całą ceremonię zaślubin udało jej się utrzymać w tajemnicy. Ewa Farna dopiero dziś poinformowała, że kilka dni temu wyszła za swojego wieloletniego partnera - muzyka Martina Chobota. Ewa podzieliła się na ten moment tylko jednym zdjęciem ze ślubu, na którym widzimy ją z dużym bukietem kwiatów. Piosenkarka na dzień zaślubin zdecydowała się na klasyczną fryzurę, subtelny makijaż oraz długi welon. Na zdjęcia sukni ślubnej prawdopodobnie będziemy musieli jeszcze poczekać. ;)

Ewa Frana wzięła ślub!

O swoim ślubie Ewa poinformowała na Instagramie. Pod zdjęciem Ewa opisała, jak ważny był to dla niej dzień.

Kochani fani, nawet nie wiecie jak niezmiernie się cieszę, ze mogę Was o tym poinformować "osobiście", własnymi słowami. Bo jak się bardzo chce, to można, nawet w świecie showbussinesu, albo mamy szczęście do ludzi wokół siebie, którzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy... Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4 latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole. I tyle. Kochajcie się!  - napisała Ewa pod zdjęciem.

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Ewa Farna ostro o swojej wadze. "To chora presja"

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 19:20

Zobacz także

Nasze propozycje