Poprzedni artykuł: Najmodniejsze kolory na jesień i zimę 2019/2020 Następny artykuł: Anna Lewandowska w H&M kupiła śliczną spódnicę. Cena? Zaledwie 79 złot...

Tłum gwiazd na Flesz Fashion Night - kto wyglądał najlepiej?

Moda, , tagi: Flesz Fashion Night
Impreza organizowana przez dwutygodnik "Flesz. Gwiazdy i Styl", jak co roku przyciągnęła pokaźne grono gwiazd. Kto tym razem wyglądał najlepiej?

Gala Flesz Fashion Night to jedna z najważniejszych imprez modowych w Polsce. Co roku kluczowi polscy projektanci pojawiają się z muzą, dla której na to wydarzenie tworzą wyjątkową kreację. W tym roku większość kreacji zaprezentowanych przez gwiazdy była bardzo udana. Motywem przewodnim wydarzenia były lata 80., ale nie wszystkie gwiazdy ubrały się w klimacie tamtych lat. Kto wyglądał najlepiej na czerwonym dywanie?

Flesz Fashion Night 2019: stylizacje gwiazd

Bez wątpienia jedną z najlepiej ubranych gwiazd była Julia Wieniawa, która pojawiła się w spektakularnej sukni zaprojektowanej przez MMC. Na uwagę zasługuje także bardzo ciekawy wizaż gwiazdy - Julia całkowicie zrezygnowała z makijażu oczu i zdecydowała się jedynie na usta w kolorze intensywnej czerwieni. Makijaż tradycyjnie wykonała Marta Iwańska, a za włosy z kolei odpowiadała Mata Zawiślańska. Efekt końcowy wyszedł fenomenalnie i bardzo stylowo.

Szczupłą sylwetką w srebrnej sukni czarowała Doda, a Marina Łuczenko-Szczęsna zrezygnowała z glamouru na rzecz ciekawego kompletu w kratę. Świetnie wyglądała Małgorzata Socha w granatowym looku, który zaprojektował dla niej Łukasz Jemioł, a Joanna Koroniewska przyciągała uwagę w efektownej mini duetu Paprocki & Brzozowski. Udane stylizacje zaprezentowały także Paulina Sykut-Jeżyna oraz Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Zajrzyjcie do naszej galerii i wybierzcie najlepszy look!

Zobacz także: Plejada gwiazd na ramówce Polsatu. Show skradła Julia Wieniawa

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 września 2019, 17:09

Nasze propozycje