Poprzedni artykuł: Justyna Żyła debiutuje na ściance! Pojawiła się na Flesz Fashion Night Następny artykuł: Kate Middleton już w 2007 roku nosiła najgorętszy trend tego sezonu

Błysk i przezroczystości... Zobacz najpiękniejsze kreacje gwiazd z Flesz Fashion Night

Wielka gala Flesz Fashion Night za nami. Na czerwonym dywanie jak co roku nie zabrakło spektakularnych kreacji. W galerii prezentujemy te najlepsze.

Flesz Fashion Night to jedna z najważniejszych imprez modowych sezonu, na której topowi polscy projektanci pojawiają się ze swoimi muzami, które ubierają w wyjątkowe kreacje własnego projektu. W tym roku Maciej Zień pojawił się zMałgorzatą Kożuchowską, duet MMC z Edytą Herbuś, Ranita Sobańska z Adą Fijał, duet Paprocki&Brzozowski z Julią Wieniawą, projektantki bizuu z Katarzyną Zielińską, Lidia Kalita z Martą Kuligowską, Mariusz Przybylski z Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Maciejak z Aleksandrą Żebrowską, a Łukasz Jemioł z Marietą Żukowską. Trudno zdecydować, która z gwiazd wyglądała najpiękniej - zachwyt wzbudzały wszystkie!

Flesz Fashion Night 2018

Podczas imprezy topowi projektanci zaprezentowali także swoje minikolekcje. W kolekcji Paprocki&Brzozowski królowały neony, duet MMC postawił na kolorową kratę i pikowania, a Bizuu na kwiaty oraz zwierzęce wzory.

Na zdjęciu: Bizuu, Paprocki&Brzozowski, MMC

Zdjęcia stylizacji gwiazd znajdziecie w naszej galerii. Która z nich podoba wam się najbardziej?

Zobacz także: Justyna Żyła debiutuje na ściance! Pojawiła się na Flesz Fashion Night

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 20:47

Zobacz także

Nasze propozycje