Poprzedni artykuł: Meghan Markle łamie protokół nawet w ciąży? Tym razem wystąpiła w obci... Następny artykuł: Skórzana kurtka? Kupicie ją w Biedronce! W dyskoncie pojawi się bogata...

Fryderyki 2019: Natalia Nykiel o kulach, kolorowe Wyszkoni i Kukulska

Moda, , tagi: stylizacje gwiazd, Fryderyki
Fryderyki 2019 rozdane! Kto pojawił się na czerwonym dywanie? Zobaczcie stylizacje gwiazd!

Na gali Fryderyki 2019 pojawiły się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Niektóre z nich zaprezentowały oryginalne stylizacje, a niektóre postawiły na bezpieczne looki. W czarno-białych ubraniach pozowały Reni Jusis i Marysia Sadowska, a na kolor postawiły Natalia Kukulska w koralowym zestawie i Ania Wyszkoni w żółtej sukni z trenem, na wzory zdecydowała się z kolei prowadząca galę Magda Mołek. Na czerwonym dywanie najbardziej wyróżniała się jednak Natalia Nykiel, bo gwiazda pozowała o kulach. 

Gwiazdy na gali Fryderyki 2019

Natalia Nykiel na czerwonym dywanie zaprezentowała bardzo udaną stylizację. Była ubrana w wieczorową suknię w kolorze fuksji, a jej look uzupełniał ultramodny makijaż w neonowych barwach. Nie da się jednak ukryć, że największą uwagę przyciągały kule, o które opierała się piosenkarka. Co się stało? Otóż Natalia miała wypadek podczas jednego z koncertów w Poznaniu. Dopiero po zejściu okazało się, że Natalia nabawiła się kontuzji kolana. Od kilku tygodni gwiazda nie rozstaje się więc ze stabilizatorem oraz kulami. Mimo wszystko trzeba przyznać, że Natalia wyglądała bardzo stylowo!

Najciekawsze stylizacje gwiazd znajdziecie w naszej galerii. Który look podobał wam się najbardziej?

Zobacz także: Meghan Markle łamie protokół nawet w ciąży? 

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 04:58

Zobacz także

Nasze propozycje