Poprzedni artykuł: Ta kurtka z Zary będzie hitem zimy. Wszystko dlatego, że jest... super... Następny artykuł: Ulubione buty na jesień 2019 Anny Lewandowskiej kosztują krocie. W H&M...

Wiktoria Gąsiewska w sukience z Zary. Jest śliczna i kosztuje tylko 139 złotych

Modna, dziewczęca i niedroga... - to tylko kilka powodów, aby zakochać się w sukience Wiktorii Gąsiewskiej.

Wiktoria Gąsiewska to jedna z tych gwiazd, których styl dość łatwo jest naśladować. Młoda aktorka często wybiera ubrania z popularnych sieciówek. Często możemy ją zobaczyć w rzeczach z Sinsay'a, NA-KD czy Zary. Wiktoria w ostatnim czasie najczęściej nosi ostatnią z sieciówek. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w eleganckiej sukience mini w kropki. Okazuje się, że można kupić ją w Zarze za... 139 złotych!

Zobacz także: Zara wprowadza rewolucyjną funkcję w sklepach. Kolejki do kasy niedługo będą przeszłością?

Wiktoria Gąsiewska w sukience z Zary

Sukienka Wiktorii Gąsiewskiej z łatwością może znaleźć się w waszych szafach, jeśli zdecydujecie się przeznaczyć na nią 139 złotych. Na stronie internetowej znajdziecie nadal wszystkie rozmiary (od XS do XXL). Warto zaznaczyć, że sukienka łączy w sobie kilka trendów jesieni 2019 - bufiaste rękawy, marszczenia oraz przezroczystości. To właśnie takie sukienki mini warto wybierać na jesienne imprezy.

Do modnej sukienki aktorka dobrała inny gorący trend jesieni - opaskę z perełek. Podejrzewamy, że ją również kupiła w Zarze, bo w hiszpańskiej sieciówce dostępna jest wręcz identyczna opaska za 45,90 złotych.

Na zdjęciu: Zara - 139 zł

Najnowsza stylizacja Wiktorii Gąsiewskiej może być doskonałą inspiracją na stylizację andrzejkową, imprezę wigilijną w pracy, a nawet na sylwestra. A co najlepsze - możecie ją skopiować za niewielkie pieniądze!

Zobacz także: Kinga Rusin w sukience z Reserved. Wygląda na drogą, a ma przystępną cenę!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 listopada 2019, 19:26

Nasze propozycje