Poprzedni artykuł: Jest piękna, ale... nadaje się tylko do zdjęć. Tak wygląda najmodniejs... Następny artykuł: Julia Wieniawa w ultramodnych szortach. Możecie je mieć za 139 złotych...

Najmodniejszy wzór sezonu? Groszki, ale wcale nie chodzi o te czarno-białe

Zauważyłyście, że w tym sezonie groszki dosłownie zalały kolekcje popularnych sieciówek? Sporo jest tych czarno-białych, ale... my polecamy zwrócić uwagę na inną wersję najmodniejszego wzoru sezonu.

Spokojnie, czarno-białe groszki wcale nie wychodzą z mody. Jest wręcz przeciwnie - w tym sezonie, obok kwiatów i kolorowych pasków, groszki są jednym z najgorętszych wzorów i pojawiają się właściwie na każdej części garderoby, na czele z sukienkami. Jednak obok klasycznych kropek w kolorze czerni i bieli, w sieciówkach przebojem są te... brązowo-białe. Kiedy na nie spojrzycie, skojarzenie może być tylko jedno - mowa rzecz jasna o sukience Julii Roberts z filmu "Pretty Woman".

Sukienki oraz spódnice w brązowo-białe groszki w sezonie znajdziecie w wielu popularnych sieciówkach na czele z Mango oraz Zarą. Prawdziwym hitem w mediach społecznościowych jest spódnica midi z wiosenno-letniej kolekcji, którą w tym sezonie ukochały sobie blogerki.

Zobacz także: Julia Wieniawa w najmodniejszej marynarce z Mango. Nadal jest dostępna!

Modne sukienki w groszki na wiosnę i lato 2018

Trudno w tym sezonie wskazać sieciówkę, która w swojej kolekcji nie miałaby sukienki w kropki. W Mohito czy Housie możemy szukać tych z kopertowym dekoltem, te o długości midi znajdziecie w Mango i Zarze, a do Bershki polecamy się udać po sukienki w dziewczęcym klimacie. W galerii przygotowałyśmy dla was zestawienie najciekawszych sukienek pokrytych groszkami - zarówno tymi klasycznymi, jak i w odcieniach brązu.

Na które w tym sezonie zdecydujecie się wy? :)

Zobacz także: Są szalenie modne i wyszczuplają sylwetkę. Te sukienki to wielki hit wiosny

Źródło zdjęcia: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 11:24

Zobacz także

Nasze propozycje