Poprzedni artykuł: Nie czarne i nie brązowe! W tym sezonie nosimy okulary przeciwsłoneczn... Następny artykuł: Modowa wpadka Angeliki Muchy? W tych butach jej nogi nie wyglądały kor...

Gwiazdy na pokazie Zienia: dawno niewidziana Marina i ultrakrótka sukienka Rozenek-Majdan

Najnowszą kolekcję Macieja Zienia oglądało pokaźne grono polskich gwiazd. Najciekawsze stylizacje znajdziecie w naszej galerii.

Maciej Zień w środę 24 kwietnia zorganizował nie jeden, a dwa pokazy w Pałacu na Wodzie w Łazienkach Królewskich. Kolekcję "MOJO" zaprezentował popołudniu oraz wieczorem. Obydwa przyciągnęły pokaźne grono polskich gwiazd, które zaprezentowały wyjątkowo ciekawe stylizacje. Kto wyglądał najlepiej?

Gwiazdy na pokazie Maciej Zienia

Na pokazie Macieja swoją obecnością zaskoczyła Marina Łuczenko-Szczęsna. Gwiazda pozowała na ściance po raz pierwszy od dwóch lat i wyglądała przepięknie. Piosenkarka zdecydowała się na suknię z białych cekinów oraz narzutkę z piór. Jesteśmy pod wrażeniem jej figury - cekiny i pióra w teorii powinny pogrubiać, ale szczupła sylwetka Mariny i tak zachwycała. Niewiarygodne, że po urodzeniu dziecka nadal może pochwalić się tak zgrabnym ciałem! Stylizację uzupełniał delikatny makijaż i ultramodne w tym sezonie ozdobne spinki do włosów.

Na pokazie nie zabrakło także Małgorzaty Rozenek-Majdan, która to z kolei zdecydowała się na bardzo krótką sukienkę z piór. Małgorzata Kożuchowska za to zaprezentowała eleganckie połączenie plisowanej sukienki i klasycznej marynarki. Ciekawe stylizacje z prześwitującym dołem zaprezentowały Natasza Urbańska oraz Karolina Szostak.

Kto jeszcze oglądał najnowszą kolekcję Macieja Zienia? Zajrzyjcie do naszej galerii i obejrzycie najlepsze stylizacje gwiazd!

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan w garniturze z Mohito. Nadal możecie go kupić!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 maja 2019, 02:00

Zobacz także

Nasze propozycje