Poprzedni artykuł: Dekolt Jennifer Lawrence wywołał burzę. Aktorka odpowiada: 'to nie fem... Następny artykuł: Julia Wieniawa z torebką z Zary. To właśnie ten model będzie wielkim p...

Gwiazdy na ramówce TVP: zachwycająca Kożuchowska, Górniak w wyjątkowo niekorzystnej sukni

Na prezentacji wiosennej ramówki TVP pojawiło się wiele gwiazd. Niektóre z nich były ubrane lepiej, inne... gorzej. Kto zaliczył największą wpadkę?

Na prezentacji wiosennej ramówki TVP pojawiła się plejada polskich gwiazd. Nie mogło wśród nich zabraknąć m.in. Marceliny Zawadzkiej, Julii Wieniawy, Małgorzaty Kożuchowskiej czy Weroniki Książkiewicz. Niektóre gwiazdy, na czele z Marceliną Zawadzką, na wydarzeniu pojawiły się w bardzo eleganckich stylizacjach, inne - jak Ada Fijał czy Maja Bohosiewicz postawiły na mniej formalne i wieczorowe looki, choć nadal bardzo udane.

Stylizacje gwiazd na ramówce TVP

Jako najlepiej ubraną gwiazdę na prezentacji ramówki TVP bez cienia wątpliwości należy wskazać Małgorzatę Kożuchowskąw romantycznej sukni Gosi Baczyńskiej. Dość dobrze wyglądała także Julia Wieniawa, która wybrała żółtą sukienkę Zaquad oraz Weronika Książkiewicz, która pozowała w szarej marynarce w kratę i spódnicy mini.

Na tle wszystkich gwiazd z pewnością wyróżniała się Edyta Górniak i to nie do końca pozytywnie. Piosenkarka wybrała suknię o geometrycznym fasonie, która całkowicie ukryła jej szczupłą figurę. Co prawda suknia była przepiękna, ale optycznie dodała Edycie kilka kilogramów przez co nie wyglądała w niej do końca pozytywnie.

Zdjęcia Edyty oraz pozostałych gwiazd znajdziecie w naszej galerii. Kto wyglądał najlepiej, a kto... najgorzej?

Zobacz także: Stylizacje gwiazd na premierze filmu "Kobiety mafii" - czyżby przebrały się za swoje bohaterki?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:45

Zobacz także

Nasze propozycje