Poprzedni artykuł: Kiedy wyprzedaże letnie 2018? Jedna z sieciówek rozpoczęła je wcześnie... Następny artykuł: Zbigniew Boniek wydał córkę za mąż. Camilla wyszła za przystojnego Wło...

Za modową wpadkę Meghan Markle odpowiada... książę Harry? Podobno kontroluje ubiór żony

Ostatnie publiczne wyjście Meghan Markle okazało się sensacją ze względu na złamanie protokołu królewskiego. Okazuje się, że za modową wpadkę może odpowiadać sam... Harry.

Meghan Markle powoli odnajduje się w roli księżnej, a uwaga całego świata jest skupiona na jej stylizacjach. Już podczas drugiego oficjalnego wyjścia księżna Sussex zaliczyła modową wpadkę. Na paradzie "Trooping of Colour" wystąpiła w sukience projektu Caroliny Herrery i, choć wyglądała przepięknie, jej stylizacja była krytykowana. Dlaczego? Otóż sukienka miała obniżony dekolt, a protokół królewski zabrania noszenia sukienek z odkrytymi ramionami podczas wystąpień publicznych.

Zobacz także: Meghan Markle jest uzależniona od tego kosmetyku - to popularny produkt z drogerii! Niedrogi!

Książę Harry stylistą Meghan Markle?

Jak się okazuje, za stylizacyjną wpadkę Meghan w pewnym sensie był odpowiedzialny książę Harry. Według informatora "Daily Mail" podczas wyboru stylizacji księżna zawsze kieruje się opinią swojego męża, który ma być jej "sekretnym stylistą".

Meghan zawsze pyta się Harry'ego o opinię. Szczerze chce poznać jego punkt widzenia. Harry raczej doradza jej raczej w kwestii, w czym wygląda dobrze, niż jakiej długości powinna być sukienka, aby nie złamać królewskiego protokołu - uchyla rąbka tajemnicy źródło portalu "Daily Mail".

Harry nie dba o protokół (może to przyczyna wpadki Meghan?), ale podobno lubi przebywać na spotkaniach z projektantami i oceniać proponowane przez nich stylizacje.

Harry uczestnicy w każdym takim spotkaniu, dogląda przymiarek i mówi jej, w czym wygląda najlepiej - zdradza źródło "Daily Mail".

Myślicie, że Harry rzeczywiście ma tak duży wpływ na modowe wybory Meghan? Nam mimo wszystko trudno w to uwierzyć ;)

Zobacz także: Księżne Kate i Meghan nigdy nie mogą włożyć tych popularnych butów. Mowa o...

Zdjęcia: EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 16:39

Zobacz także

Nasze propozycje