Poprzedni artykuł: W popularnej sieciówce pojawiła się kolekcja ubrań inspirowanych... Ti... Następny artykuł: Popularna sieciówka wynalazła dżinsy, które mają pasować na każdą figu...

Internauci wyśmiewają sukienkę Kate Middleton. Słusznie?

Księżna Kate wyglądała piękne, ale internauci i tak znaleźli powód do wyśmiewania jej kreacji. Słusznie?

Stylizacje Meghan Markle są zazwyczaj omawiane w kontekście wpadek, ale z Kate Middleton jest inaczej - księżnej nie przydarzają się one właściwie wcale, a na każdym wystąpieniu publicznym wygląda zjawiskowo.

Księżna Kate pięknie wyglądała także na ostatnich odwiedzinach w szkole Lavender Primary School, kiedy to miała na sobie zieloną sukienkę marki Eponine London, sznurowane botki L.K. Bennett oraz małą torebkę Mulberry. Choć stylizacja księżnej wydawała się być, jak najbardziej poprawna, mimo wszystko internauci dopatrzyli się w niej pewnego zabawnego szczegółu. Podpowiemy, że chodziło o sukienkę.

Kate Middleton wyśmiana przez sukienkę

Choć sukienka Kate Middleton kosztowała niemal 10 tysięcy złotych i tak stała się obiektem żartów. Dlaczego? Otóż wielu internautów na sukience widzi twarz, a właściwie złowrogie oczy. Kieszenie naszyte na kreacji w połączeniu z czarnymi guzikami niektórym przypominają postać z kreskówki "Supertata".

Choć początkowo stylizacja Kate była uznawana za udaną, teraz na Twitterze zielona sukienka księżnej nazywana jest "groźną", a użytkownicy tworzą nawet z niej memy.

Ktoś nie był szczęśliwy, że opuszcza tego dnia garderobę. To najgroźniejsza sukienka świata - czytamy na Twitterze.

Sukienka Kate na pewno nie była zadowolona z tego dnia - pisał inny użytkownik.

A co wy myślicie o sukience Kate? Naszym zdaniem wyglądała poprawnie, a internauci trochę się... czepiają. ;)

Zobacz także: Księżna Kate kocha ubrania w mocnych kolorach. Ale tego jednego wręcz nie znosi

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 14:51

Zobacz także

Nasze propozycje