Poprzedni artykuł: Łuszczyca, oparzenia i znamię na środku twarzy... Choroby skóry w rekl... Następny artykuł: Sukienka z Zary, w której zakochały się blogerki. Bardzo w stylu Franc...

Seksowna modelka Victoria's Secret skopiowała stylizację Dody? Która wypadła lepiej?

Modowa afera w Cannes! Czyżby brazylijska modelka zainspirowała się stylizacją Dody? Niemal identyczną sukienkę założyła kilka dni później.

Wszystko wskazuje na to, że Doda powoli staje się stałą bywalczynią na Festiwalu Filmowego w Cannes. Piosenkarka zaczyna rozwijać się jako producentka filmowa i już drugi rok z rzędu gościła na Festiwalu. Tak jak w ubiegłym roku większość jej stylizacji była udana, tak w tym Doda nie zaprezentowała się w najlepszej wersji. Gwiazda na czerwonym dywanie pozowała m.in. w srebrnej mini Alexandre Vauthier, w której wyglądała dość... tandetnie.

Zobacz także: Dwie stylizacje Dody na czerwonym dywanie w Cannes. Jedna z nich to wpadka?

Doda i Izabel Goulart w podobnych stylizacjach w Cannes

Okazuje się, że Doda nie była jedyną gwiazdą, która w Cannes zdecydowała się na srebrną mini. Niemal identyczną sukienkę (i to kilka dni po Dodzie!) wybrała także brazylijska modelka IzabelGoulart, były już Aniołek Victoria's Secret. Modelka pozowała w niej nie na czerwonym dywanie, ale podczas imprezy towarzyszącej Festiwalowi - Chopard Secret Night. Goulart wybrała projekt Juliena Macdonalda.

Zamysł obydwu stylizacji był bardzo podobny, ale efekt końcowy jest zupełnie różny... Choć to stylizacja Izabel Goulart była bardziej odważna, to właśnie ona koniec końców wyglądała o wiele bardziej elegancko i zmysłowo, uciekając od wulgarności. Party.pl przeprowadziło nawet wśród czytelników sondę - aż 94 proc. głosujących uznało, że Aniołek Victoria's Secret wypadł zdecydowanie lepiej od słynnej Polki.

A wam która stylizacja podoba się bardziej?

Zobacz także: Doda w kombinezonie z Zary za 139 złotych. Nadal możecie go kupić

Zdjęcia: East News, ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 12:23

Zobacz także

Nasze propozycje