Poprzedni artykuł: Seksowna sukienka Anny Lewandowskiej przeceniona prawie o połowę! To p... Następny artykuł: Żona Kamila Stocha na Gali Mistrzów Sportu - wybrała zaskakującą kreac...

Polska gwiazda założyła na ślub przyjaciółki białą sukienkę i wywołała... aferę!

Biały kolor powszechnie uznawany jest za zakazany dla gości weselnych. Izabela Janachowska, prowadząca program "I że cię nie opuszczę aż do ślubu" postanowiła złamać tę zasadę i spotkała się z falą krytyki. Słusznie?

Izabela Janachowska na ślubie pary przyjaciół pojawiła się w bardzo jasnej sukience i wywołała swoją kreacją mnóstwo komentarzy. Jak twierdzi sama gwiazda sukienka nie była idealnie biała, ale mimo tego jednoznacznie kojarzyła się z suknią ślubną. Suknia Izabeli Janachowskiej miała nie tylko jasny kolor, ale także długość maksi i wycięcie na plecach przez co gwiazda wyglądała niczym panna młoda. Wpadka? Niestety biała suknia maksi w stylizacji gościa weselnego zazwyczaj uznawana jest za nietakt.

Izabela Janachowska w białej sukni na ślubie przyjaciół

Ślub, na którym gościła Izabela Janachowska, odbywał się na Malediwach, dlatego też stylizacje gości były mniej formalne w porównaniu do tradycyjnego wesela. Mimo tego stylizacja Izabeli Janachowskiej (przypomnijmy - ekspertki od ślubów) spotkała się z falą negatywnych komentarzy na Instagramie. Większość fanów wybór białej sukni na ślub przyjaciół uznała za wpadkę.

Biała suknia na wesele - wpadka czy nie?

Biel i czerń powszechnie uważane są za kolory zakazane dla gości weselnych. Kobieta ubrana w biel kojarzy się z panną młoda, czerń z kolei ma być zarezerwowana dla osób w żałobie. Ta niepisana zasada dość często jest łamana i na ślubach zobaczymy wiele dziewczyn w białych lub czarnych sukienkach. Choć czerń nie rzuca się tak bardzo w oczy, to kobiety w bieli zazwyczaj wyglądają jak kopie panny młodej.

Waszych opinii na temat odpowiednich kolorów sukienek na ślub poszukałyśmy na naszym forum. Jak się okazuje - większość z was jest zdecydowanie przeciwna noszeniu sukienek w jasnych kolorach.

To okropne faux-pas zakładać białą sukienkę na czyjś ślub. Byłam dwa lata temu na przyjęciu weselnym, gdzie dziewczyna piękna, opalona założyła białą sukienkę i jeszcze wsunęła we włosy kremowy duży kwiat. Ludzie byli zdezorientowani, a dziewczyna w najlepsze brylowała miedzy stolikami zaglądając z ukosa, czy wszyscy na nią patrzą - pisała Natuś-77.

Biorąc pod uwagę, ilość barw i mnogość sukien w sklepach, biała sukienka na czyjś ślub kojarzy mi się z bardzo ograniczoną wyobraźnią - podsumowała lotta_983.

Obok zdecydowanych głosów krytyki pojawiają się także zupełnie odmienne opinie.

Dziwi mnie te wielkie halo i święte oburzenie na temat białej sukienki na wesele. Sama nigdy nie założyłam i nie wiem czy założę, ale też nie widzę w tym nic złego. Znaczy, oczywiście, można uznać to za jakiś tam nietakt (wedle uznania), ale takie bulwersowanie się i oskarżanie innych o brak wyobraźni jest śmieszne - skomentowała MoniaS93.

Okazuje się więc, że ile ludzi, tyle opinii. Mimo wszystko zakładanie białej sukni na wesele jest mocno kontrowersyjne, więc warto traktować wybór białej sukni jako ostateczność. A co wy sądzicie na ten temat?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 13:30

Zobacz także

Nasze propozycje