Poprzedni artykuł: Sprawdź jak kostiumy Victoria’s Secret wyglądają na prawdziwych kobiet... Następny artykuł: MC1R-pierwszy na świecie magazyn dla rudzielców!

7 sprawdzonych porad, jak wydłużyć nogi

Moda,
,
, tagi: porady stylisty, jak wydłużyć nogi, buty szpilki
Chcesz, żeby twoje nogi wyglądały na dłuższe? To nic trudnego! Dzięki sprytnym trickom możesz optycznie wydłużyć nogi o parę centymetrów. Sprawdź, jak to zrobić!
jak wydluzyc nogi

Buty wydłużające nogi

1. Oczywiście te na obcasach. Ale jeśli jesteś niska i masz naprawdę krótkie nogi, unikaj butów na baaardzo wysokich obcasach. Owszem, dodadzą wzrostu, ale jednocześnie podkreślą mizerną długość nóg.
2. Buty w kolorze nóg / rajstop / spodni. Cieliste szpilki może i są już nieco nudne, ale naprawdę fajnie wydłużają gołe nogi, podobnie zresztą jak czarne noszone do czarnych rajstop czy jeansów.
3. Buty bez pasków w okolicach kostek. Jedna z głównych zasad stylizacyjnych: wszelkie poziome paski czy linie, skracają. Również nogi.
 

Ubrania wydłużające nogi

4. Spodnie i spódnice z podwyższoną talią. Skracają plecy, tym samym wydłużając nogi. Uwaga! Biodrówki dają efekt dokładnie przeciwny.
5. Maxi sukienki i spodnie zakrywające stopę (dzwony) i buty – oczywiście na obcasie. Zapomnij o spodniach długości 7/8 czy spódnicach do połowy łydki. Zdecydowanie skracają nogi.
6. Sukienki i długie tuniki odcinane pod biustem. Działają jak podwyższona talia, a dodatkowo ukrywają nisko umiejscowioną pupę.
7. Spodnie i spódnice w pionowe paski. Sprawiają, że nogi wydają się dłuższe i bardziej smukłe.
 

A wy jakie macie patenty na wydłużenie nóg? Piszcie!

Sprawdź także tricki jak wyglądać na wyższą; jak prawidłowo wykonywać przysiady oraz ćwiczenia na zgrabne nogi.

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 sierpnia 2019, 13:09

Nasze propozycje