Poprzedni artykuł: Basia Kurdej-Szatan w sukience z Sugarfree. Jest idealna na sylwestra! Następny artykuł: W Zarze rozpoczęła się wyprzedaż. Znalazłyśmy 10 największych okazji c...

Modowe postanowienia na 2018 rok. W Nowym Roku nie popełniaj tych błędów

Te modowe postanowienia polecamy wprowadzić w życie nie tylko na 2018 rok, ale na... całe życie. W galerii prezentujemy najgorsze modowe błędy, warto zerwać.

Nowy Rok, nowe postanowienia! My skupiamy się na tych związanych z ubiorem i przygotowałyśmy listę modowych błędów, których polecamy unikać przez nadchodzące miesiące, a właściwie... zawsze. To przez nie wyglądamy na niższe i... grubsze niż jesteśmy w rzeczywistości, dlatego pora z nimi zerwać raz na zawsze. ;)

Najgorsze stylizacyjne błędy

W naszej galerii znajdziecie stylizacje gwiazd, które obrazują błędy, których warto unikać. Buty skracające sylwetkę, nieodpowiednie dodatki czy krój oversize to tylko niektóre z nich. Zerknijcie, jakie modowe postanowienia warto przyjąć w nadchodzącym roku!

Zobacz także: O tych trendach z 2017 roku chcemy zapomnieć. Co nie będzie modne w nowym roku?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcia: ONS, iStock

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2019, 16:50

Nasze propozycje