Poprzedni artykuł: Co za nogi! Karolina Szostak nie rozstaje się z TYMI szpilkami - ich k... Następny artykuł: Prada będzie sprzedawać teraz... spinacze do banknotów. Ich cena wbija...

Kylie Jenner i Aneta Kręglicka w identycznej sukience. Która z nich wygląda lepiej?

52-latka czy 19-latka? Która z nich nosi lepiej cekinową sukienkę o długości mini? My nie mamy wątpliwości, że ten modowy pojedynek wygrała Aneta Kręglicka.

Kylie Jenner i Aneta Kręglicka wybrały identyczną sukienkę mini. 52-letnia Miss Świata w cekinowej sukience na ramiączkach pojawiła się na pokazie Dawida Wolińskiego, a Kylie Jenner w sukience marki Attico została przyłapana w drodze powrotnej z rozdania nagród BET Awards.

Aneta Kręglicka i Kylie Jenner w pasiastej mini

Obie gwiazdy cekinową sukienkę w modne kolorowe pasy zestawiły w podobny sposób, ale efekt końcowy był zupełnie inny. Zarówno Aneta Kręglicka, jak i Kylie Jenner do mini dobrały czarne sandałki z szerokim paskiem wokół kostki.

Aneta na sukienkę zarzuciła oversizową marynarkę, dzięki czemu całość zyskała nonszalancki charakter, a gwiazda nie wyglądała zbyt wyzywająco. Trudno z kolei nie odnieść wrażenia, że na Kylie sukienka wygląda... gorzej. Sama sukienka jest już dość odważna, a w połączeniu z mocnym makijażem, dopracowaną fryzurą i wysokimi obcasami nie wygląda zbyt stylowo. Naszym zdaniem Kylie powinna była wziąć przykład z Anety i na sukienkę założyć luźną marynarkę. Wyglądałaby o niebo lepiej, prawda? ;)

 

Zobacz także: Jak rozpoznać podróbki kosmetyków Kylie Jenner?

Źródło zdjęć: East News, ONS

Planujesz odsłonić nogi w sukience mini?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:26

Zobacz także

Nasze propozycje