Poprzedni artykuł: Tak brzydkich dżinsów z jeszcze nie widziałyście. Dodają 10 kg! Następny artykuł: Wygląda jak worek na śmieci, a kosztuje 2 tysiące zł. Ta koszula to hi...

Jennifer Lopez zaliczyła modową wpadkę w telewizji. Jej reakcja? Bezbłędna!

Jennifer Lopez ostatnio przydarzyła się modowa wpadka, której obawia się każda kobieta nosząca bieliznę wyszczuplającą. Gwiazda z całej sytuacji wybrnęła jednak bezbłędnie.

Nie jest tajemnicą, że większość zagranicznych gwiazd pod seksownymi sukniami nosi... dużo mniej seksowną bieliznę wyszczuplającą. Spanxy kochają krągłe gwiazdy jak Kim Kardashian, Kylie Jenner czy Beyonce, a także te bardzo szczupłe - Kristen Stewart oraz Blake Lively. Okazuje się, że Spanxy często nosi także Jennifer Lopez. Piosenkarka ostatnio pojawiła się w programie "The Ellen DeGeneres Show", gdzie... przez przypadek pokazała bieliznę wyszczuplającą.

Zobacz także: Tym razem makijażysta skrzywdził Jennifer Lopez. Zobaczcie, jak się NIE malować

Wpadka Jennifer Lopez u Ellen

Jennifer w talk-show zaprezentowała typową dla niej seksowną stylizację, której podstawą była ołówkowa sukienka z kopertowym dołem. Kiedy piosenkarka zaczęła tańczyć, spod spódnicy ukazały się... szorty wyszczuplające. Jennifer z całej sytuacji wybrnęła bezbłędnie - wcale nie wyglądała na zawstydzoną, poprawiła sukienkę i kontynuowała taniec. Później ze śmiechem skomentowała tylko, że zatańczyłaby jeszcze lepiej, gdyby nie Spanxy.

Drobna wpadka Jennifer Lopez nie jest niczym niezwykłym - gwiazdy pod obcisłymi sukienkami właściwie zawsze noszą bieliznę wyszczuplającą, która czasami wymyka się spod ubrania.

Dobrze wiedzieć, że ich perfekcyjne figury to zasługa nie tylko restrykcyjnych diet, ale także Spanxów ;)

Zobacz także: Córka Jennifer Lopez odwiedziła ją na planie filmu. Bardzo wyrosła i jest tak piękna, jak mama!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 18:30

Zobacz także

Nasze propozycje