Poprzedni artykuł: Julia Wieniawa w supermodnych szpilkach za... 79 złotych Następny artykuł: To ulubiony płaszcz gwiazd w tym sezonie. Noszą go Rusin, Lewandowska...

Joanna Kulig znów błyszczy na czerwonym dywanie. Lepiej niż na Złotych Globach?

Joanna Kulig po raz kolejny gościła na prestiżowej gali w Stanach Zjednoczonych. Bez niespodzianek - aktorka wyglądała przepięknie!

Joanna Kulig, gwiazda filmu Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna," coraz częściej gości na prestiżowych imprezach filmowych. Polka pojawiła się m.in. na after party organizowanym po rozdaniu Złotych Globów, a 13 stycznia gościła w Santa Monica na Critic's Choice Awards. Niestety tym razem "Zima wojna" nie otrzymała żadnej statuetki, nie dostała jej także Kulig, choć mogła zadowolić się inną nagrodą - na trwającym Festiwalu Filmowym w Palm Springs została uznana najlepszą aktorką w filmie nieanglojęzycznym.

Joanna Kulig na Critic's Choice Awards

Na Złotych Globach Kulig zdecydowała się na ozdobną suknię od Caroliny Herrery, która spotkała się zarówno z entuzjazmem, jak i z głosami krytyki. Na Critic's Choice Awards spodziewająca się dziecka Kulig postawiła na zdecydowanie spokojniejszą stylizację. Aktorka wybrała klasyczną suknię podkreślającą brzuszek w czarnym kolorze. Kreację Joanny Kulig urozmaicały jedynie dwoma rozcięciami oraz ozdobną górą, która imitowała naszyjnik.

Joanna Kulig zazwyczaj na czerwonym dywanie pozowała z upiętymi włosach, ale musimy przyznać, że w prostych pasmach wygląda świetnie. Jak zawsze aktorka zdecydowała się na delikatny makijaż, który wykonała makijażystka gwiazd oraz właścicielka marki kosmetycznej - Fiona Stiles. Musimy przyznać, że taki wizaż i fryzura pasują do przepięknej aktorki zdecydowanie bardziej niż te, które zaprezentowała na after party Złotych Globów.

Marzysz o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych? Sparwdź ceny noclegów na stronie Booking kody rabatowe.

A co wy sądzicie o najnowszej stylizacji Joanny Kulig?

Zobacz także: Piękna suknia, ale te włosy... Dziwaczna fryzura Lady Gagi na rozdaniu Złotych Globów

Zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 lutego 2020, 07:46

Nasze propozycje