Poprzedni artykuł: Doda kupiła sobie bardzo modne buty. Fani piszą: 'Dżizas, co ty masz n... Następny artykuł: Błysk i przezroczystości... Zobacz najpiękniejsze kreacje gwiazd z Fle...

Justyna Żyła debiutuje na ściance! Pojawiła się na Flesz Fashion Night

Justyna Żyła dotąd nie pojawiała się na imprezach show-biznesowych, ale na Flesz Fashion Night zadebiuowała na ściance. Jaką stylizację zaprezentowała celebrytka?

Na jednej z najważniejszych imprez show-biznesu - Flesz Fashion Night 2018 - pojawiło się liczne grono polskich gwiazd. Na ściance w zjawiskowych kreacjach pozowały m.in. Małgorzata Kożuchowska, Marieta Żukowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa czy Joanna Horodyńska. Wśród gwiazd, które regularnie pojawiają się na imprezach branżowych swój debiut zaliczyła... Justyna Żyła. Od czasu ogłoszenia rozstania ze słynnym skoczkiem, Justyna zdobyła dużą popularność, a ostatnio poinformowała o założeniu bloga kulinarnego. Okazuje się, że o karierze w show-biznesie musi myśleć na poważnie, bo zdecydowała się przyjechać na jedną z najważniejszych imprez sezonu. 

Justyna Żyła na Flesz Fashion Night

Justyna Żyła na tegoroczną galę Flesz Fashion Night wybrała strojną kreację w czerwonym kolorze. Suknia miała prosty krój, a urozmaicały ją tiulowa baskinka oraz tren. Niestety nie obyło się bez drobnej wpadki - suknia posiadała wycięcie pod biustem, a na zdjęciach zobaczymy, że owo wycięcie eksponowało biustonosz celebrytki.

Co myślicie o stylizacji Justyny Żyły. Chciałybyście częściej widywać ją na ściankach?

Zobacz także: Justyna Żyła nago na okładce 'Playboya'!

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje