Poprzedni artykuł: Byłoby pięknie, gdyby nie ten kolor? Meghan Markle znowu krytykowana z... Następny artykuł: Te sandałki z Zary to hit blogosfery. Co najlepsze - kupicie je na wyp...

Anna Karczmarczyk pokazała suknię ślubną. Śliczna?

Moda, , tagi: suknie ślubne gwiazd
To już pewne! Anna Karczmarczyk wyszła za mąż i podzieliła się zdjęciami ze ślubu. Jak wyglądała?

Pierwsze pogłoski o tym, że Anna Karczmarczyk wzięła tajemniczy ślub w mediach pojawiły się już w poniedziałek, ale sama aktorka ich nie potwierdzała. W mediach społecznościowych zdjęciami ze ślubu podzielił się m.in. Stefano Terrazzino, a dopiero po kilku dniach od uroczystości zdjęcie ze ślubu na Instagramie opublikowała także sama Anna. Opis, który zamieściła pod zdjęciem usuwa wszystkie wątpliwości - 26-letnia aktorka naprawdę zmieniła stan cywilny. Anna Karczmarczyk wyszła za Pascala Litwina.

Mąż i Żona! ♥️ Ach, cóż to był za bal?! - napisała Kaczmarczyk na Instagramie.

Suknia ślubna Anny Kaczmarczyk

Na zdjęciu, które opublikowała Anna Karczmarczyk suknia nie jest widoczna w całej okazałości, ale możemy przypuszczać, że cała stylizacja ślubna była utrzymana w klimacie boho. Suknia miała modny dekolt odkrywający ramiona i prawdopodobnie obszerny dół. Anna Karczmarczyk całość uzupełniła o zaskakujący dodatek - duże kolczyki oraz romantyczną fryzurę - czyli włosy ułożone w subtelne fale. Naszym zdaniem wyglądała przepięknie, a co wy myślicie? :)

Zobacz także: Tak wygląda suknia ślubna warta... ponad 3 miliony złotych!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 07:05

Zobacz także

Nasze propozycje