Poprzedni artykuł: Seksowna i rozpalająca mężczyzn - oto najpiękniejsza bielizna na preze... Następny artykuł: Wyglądają jak z Zary, a znajdziecie je w... Lidlu. Znamy ceny imprezow...

Karolina Szostak odsłoniła ciało! Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła

O tym że Karolina Szostak schudła 30 kilo na diecie dr Dąbrowskiej, wiemy wszystkie. A jej najnowsza stylizacja jest najlepszym dowodem na to, że dziennikarka wciąż traci kilogramy!

Karolina Szostak od czasu swojej spektakularnej metamorfozy lubi eksponować ciało, ale w tak odważnej stylizacji dawno jej nie widzieliśmy! Na imprezie Viva! Photo Awards 2017 dziennikarka pojawiła się w czarnej sukience mini od Violi Piekut, która odsłaniała nie tylko nogi, ale także ramiona. Do seksownej sukienki Karolina Szostak dobrała modne kolczyki z chwostami, sandały na wysokiej platformie Steve Madden oraz torebkę Gucci na łańcuszku.

Karolina Szostak na Viva! Photo Awards 2017

Od kiedy Karolina Szostak zrzuciła prawie 30 kilogramów, lubi odsłaniać ciało i często nosi długość mini. Jednak do tej pory nie decydowała się na jednoczesne odsłanianie nóg i ramion. Sukienka dziennikarki pięknie podkreśliła jej figurę, a przez mocne wyeksponowanie ciała wydaje się, Karolina jeszcze bardziej schudła! Jak widać Szostak nie ma problemu z efektem jo-jo. A mogła się tego spodziewać po tak restrykcyjnej diecie. Jak schudła Karolina? Przez 9 tygodni ściśle przestrzegała wszystkich zasad diety owocowo-warzywnej, której autorką jest dr Dąbrowska. W czasie takiej diety nie wolno absolutnie pić alkoholu, palić papierosów, kawy, herbaty, nawet tej zielonej! Wolno pić jedynie herbaty ziołowe oraz owocowe, a także kawę bezkofeinową na bazie cykorii. Absolutny przykaz to spanie po 8 godzin dziennie. Do tego ważne są masaże, które pobudzają przepływ limfy. Efekt? Ponad 30 kilo mniej i Karolina Szostak cały czas trzyma wagę!

Podziwiamy i... odrobinę zazdrościmy ;)

Zobacz także: Karolina Szostak po raz pierwszy z nowym partnerem na salonach. Jest bardzo przystojny!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 07:34

Zobacz także

Nasze propozycje