Poprzedni artykuł: Ten trik na czyszczenie białych trampek poradzi sobie z każdą plamą! M... Następny artykuł: Od Małgorzaty Rozenek-Majdan po Karolinę Szostak - oto bluza, którą po...

Ta długość sukienki zawsze skraca i pogrubia, ale... nie Karolinę Szostak!

W takiej długości sukienki nietrudno o modową wpadkę, ale obecnie sylwetka Karoliny Szostak we wszystkim wygląda korzystnie. Zakochałyśmy się w jej ostatniej stylizacji!

23 października w Zachęcie liczne grono polskich gwiazd pojawiło się na wernisażu organizowanym z okazji 17-lecia marki Paprocki & Brzozowski. Na imprezie pojawiły się m.in. Marcelina Zawadzka, Małgorzata Socha, Natasza Urbańska, Jessica Mercedes oraz Karolina Szostak. Naszą uwagę przykuła w szczególności stylizacja tej ostatniej. Karolina postawiła na ryzykowny projekt z metką Paprocki & Brzozowski i... wyglądała fenomenalnie! Karolina do sukienki dobrała sandałki z metalicznym obcasem Steve Madden. 

Karolina Szostak na urodzinach Paprocki & Brzozowski

Karolina Szostak wczoraj postawiła na dość ryzykowny fason sukienki. Jej mała czarna miała długość 7/8, prześwity oraz połyskujące aplikacje, a więc wszystko, co w teorii mogłoby optycznie poszerzyć i skrócić sylwetkę. Karolinie udało się jednak tego uniknąć - dziennikarka wyglądała nad wyraz smukło, a zarazem kobieco. Od dłuższego czasu Karolina może pochwalić się przepiękną figurą i zdecydowanie wie, jak ją podkreślać. Brawo!

Zobacz także: Niesamowita metamorfoza Karoliny Szostak! Jak ona to zrobiła?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 09:03

Zobacz także

Nasze propozycje