Poprzedni artykuł: TK Maxx i Michał Szulc łączą siły, by pomóc dzieciom z Akademii Przysz... Następny artykuł: Wielki przegląd espadryli na lato. Znajdziesz tu swoją wymarzoną parę

Karolina Szostak w zjawiskowych sukienkach mini. Po metamorfozie ma nogi, jak... modelka?

Moda,
,
, tagi: stylizacje gwiazd, Karolina Szostak
Dwie imprezy, dwie sukienki mini. W której sukience Karolina Szostak wygląda bardziej seksi?

Odkąd Karolina Szostak spektakularnie schudła, uwielbia eksponować swoje nieprawdopodobnie zgrabne nogi. Na imprezie Plejady oraz na 20. urodzinach dwutygodnika "VIVA!" dziennikarka pojawiła się w dwóch równie zachwycających sukienkach mini z kolekcji Violi Piekut. Na galę gwiazd Plejady Karolina wybrała beżową mini z kryształowymi zdobieniami, a na wczorajszych urodzinach "Vivy!" pojawiła się w cekinowej sukience w odcieniach granatu. 

Karolina Szostak w sukienkach mini 

Wcale nie dziwi nas, że od czasów spektakularnej metamorfozy, Karolina Szostak najczęściej stawia na długość mini. Krótkie spódnice i sukienki eksponują jej zgrabne nogi, a należy przyznać, że Karolina zdecydowanie ma się czym pochwalić. Ołówkowe sukienki mini to fason, który zdecydowanie służy dziennikarce i eksponuje jej fenomenalną figurę. Karolina Szostak z miesiąca na miesiąc wygląda na coraz szczuplejszą i nadal kontynuuje zdrową dietę. Myślicie, że dziennikarka zamierza jeszcze bardziej schudnąć? 

Zobacz także: Karolina Szostak zdradza, jak udało jej się schudnąć! Poznaj dietę gwiazdy

zdjęcia: ONS

Najlepsze samoopalacze do ciała:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 13:20

Zobacz także

Nasze propozycje