Poprzedni artykuł: Kupiłaś karnet na siłownię? W Lidlu odzież sportową skompletujesz za b... Następny artykuł: Sukienkę Kate Middleton kupicie na wyprzedaży w Zarze. Cena pozytywnie...

Kasia Tusk pokazała suknię ślubną! Okazuje się, że ślub wzięła 5 lat temu...

Moda, , tagi: Kasia Tusk, suknia ślubna, okazje
Okazuje się, że Kasia Tusk nie wzięła ślubu w tym roku, ale... 5 lat temu. Po długim czasie ukrywania zdjęć, nareszcie pokazała, jak wyglądała jej kreacja ślubna.

Wiele polskich gwiazd mogłoby się uczyć od Kasi Tusk, jak skutecznie ukrywać swoją prywatność. Córka Donalda Tuska jako blogerka codziennie pokazuje się w sieci, ale jej fani nie mają dostępu do informacji dotyczących jej związku oraz rodziny.

O jej potencjalnym ślubie dużo mówiło się kilka miesięcy temu, kiedy Kasia zaczęła pokazywać się na zdjęciach z obrączką, a później ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Kasia Tusk i Stanisław Cudny nie pobrali się jednak w tym roku, ale... pięć lat temu! Kasia po kilku latach milczenia postanowiła się podzielić się zdjęciami sukni, którą postanowiła przekazać na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zdjęcia sukni ślubnej Kasi Tusk

W filmie zapowiadającym aukcję Kasia Tusk opowiedziała o sukni, którą nazwała nawet "vintage". Okazuje się, że koronkowa suknia składała się z dwóch części - góra została zaprojektowana przez Gosię Baczyńską, a dół z organzy przez Magdalenę Sochę-Włodarską z Warsaw Poet. Rozmiar sukni to 32-34.

W tym roku postanowiłam wesprzeć WOŚP, przekazując na aukcję moją suknię ślubną, czyli rzecz, która ma dla mnie duże znaczenie. Górę sukienki zaprojektowała dla mnie Gosia Baczyńska i jest ona uszyta z jedwabnej koronki sprowadzanej z Francji, natomiast dół sukienki uszyła Magda z marki Warsaw Poet i jest ona wykonana z kremowej organzy. Sukienka jest już prawie vintage, bo ma ponad pięć lat, ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie i jestem przekonana, że osoba, która ją zlicytuje, będzie się w niej czuła równie cudownie, jak ja.

Trzeba przyznać, że suknia doskonale odzwierciedla styl Kasi Tusk - jest skromna, klasyczna, ponadczasowa. Obecnie na aukcji jej cena wynosi 660 złotych, a cena z godziny na godzinę jest coraz wyższa. To piękne, że blogerka pokazała suknię nie dla popularności, ale w szczytnym celu! Oby podczas 27. Finału WOŚP wylicytowano ją za naprawdę dużą kwotę.

Zobacz także: Suknie ślubne gwiazd 2018 roku. Najpiękniejsza? Wcale nie Meghan Markle!

Zdjęcia: ONS, Allegro

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 00:17

Zobacz także

Nasze propozycje