Poprzedni artykuł: Julia Wieniawa w supermodnych butach za niecałe 60 zł! Sprawdź, gdzie... Następny artykuł: Księżne Kate i Meghan nigdy nie mogą włożyć tych popularnych butów. Mo...

Kat Von D wzięła ślub! Jej suknia ślubna was zszokuje

Moda, , tagi: suknia ślubna, Kat von D
Zamiast białej sukienki - czerwona, a zamiast wianka we włosach - rogi. Kat Von D zdecydowanie było daleko od tradycyjnej panny młodej.

Styl Kat Von D od zawsze nie miał nic wspólnego z klasyką i prostotą. Jak można było się spodziewać, banalna nie była także jej stylizacja ślubna. Kat zignorowała właściwie wszystkie zasady związane z wizerunkiem panny młodej, a jej kreacja ślub była naprawdę spektakularna. Tatuażystka i właścicielka jednej z najbardziej popularnych marek kosmetycznych, zamiast białej sukni wybrała czerwoną i to w gotyckim klimacie. Kat jest obecnie w ciąży, a na niektórych zdjęciach widać już brzuszek.

Kat Von D - jak wyglądała jej suknia ślubna?

Czerwoną suknię ślubną Kat Von D została zaprojektowana przez Adolfo Sancheza. Mimo ogromnej ilości ozdób i niestandardowego koloru, to wcale nie sama kreacja budziła największe zaskoczenie. Najbardziej szokującym elementem stylizacji były bowiem... rogi, które Kat miała wpięte we włosy.

Zobacz także: To najmodniejsza fryzura ślubna na świecie! Naprawdę jest taka piękna?

Większość panien młodych w dniu ślubu pragnie wyglądać niewinnie i anielsko, ale Kat poszła w zupełnie inną stroną. I dobrze! Nie wyobrażamy sobie jej w standardowej sukni ślubnej.

A co wy myślicie o jej stylizacji?

Zobacz także: Miss Polski Ewa Mielnicka wzięła ślub. Jej suknia była bardzo oryginalna

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 06:01

Zobacz także

Nasze propozycje