Poprzedni artykuł: Ewa Minge wyszła za mąż! Projektantka miała aż trzy suknie ślubne! Następny artykuł: Julia Pogrebińska wzięła ślub. Suknia aktorki zachwyca!

Katarzyna Pakosińska wyszła za mąż! Gwiazda zaskoczyła oryginalną suknią ślubną

Sezon ślubny w polskim show-biznesie trwa w najlepsze! W niedzielne popołudnie za mąż wyszła Katrzyna Pakosińska, która zaskoczyła oryginalną suknią ślubną rodem z... "Gry o tron". Zobaczcie wideo z wesela!

Katarzyna Pakosińska wzięła ślub! Wybrankiem aktorki został gruziński dziennikarz telewizyjny o imieniu Szota. Para poznała się w 2008 roku na planie filmu dokumentalnego. Uroczystość zaślubin odbyła się w katedrze Sweti Cchoweli, 20 km od stolicy Gruzji. Kameralny ślub nawiązywał do gruzińskiej tradycji, podobnie jak stroje nowożeńców. Suknia ślubna Katarzyny Pakosińskiej była naprawdę zaskakująca i w niczym nie przypominała klasycznej białej sukni ślubnej.

Suknia ślubna Katarzyny Pakosińskiej

Katarzyna Pakosińska wybrała suknię, która nawiązywała do gruzińskiej tradycji. Aktorka miała na sobie białą suknię, na którą został założony długi czarny płaszcz z biżuteryjnym pasem. Kasia zrezygnowała nawet z welonu, a włosy ułożyła w delikatne loki. Strój jej męża był równie oryginalny. Poniżej zobaczcie nagranie z wesela. Co sądzicie o stylizacji aktorki? My jesteśmy zachwycone niestandardowym wyborem sukni!

FILM POCHODZI Z SERWISU NEWSERIA.PL

Zobacz także: Najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd - zobacz zdjęcia!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 10:43

Zobacz także

Nasze propozycje