Poprzedni artykuł: Honorata Skarbek w bikini z wyprzedaży za 50 złotych Następny artykuł: Kasia Cichopek w czerwonej sukience. Fani: "Moja pościel lepiej wygląd...

Księżne Kate i Meghan pokochały ten model butów. Szybko się wyprzedaje!

Królowa Elżbieta II nie lubi tego rodzaju butów, ale Meghan i Kate ciągle go noszą. Wybrały nawet taką samą markę.

Styl księżnych Kate i Meghan dość mocno różni się od siebie. Kate jest dość zachowawcza, a Meghan bardziej nowoczesna - często nosi dżinsy, długość mini i mniej klasyczne fasony ubrań. Księżne właściwie nigdy nie noszą takich samych rzeczy, ale jest pewien wyjątek. Mowa o espadrylach na koturnie marki Castaner, które obydwie bardzo często noszą latem. Meghan ma w swojej kolekcji czarne, a Kate zdecydowała się na buty w beżowym kolorze.

Meghan i Kate noszą takie same buty

Espadryle na koturnie od Castaner są dostępne w różnych wzorach oraz wersjach kolorystycznych, a ich cena to 130 dolarów (około 500 złotych). Odkąd księżne zaczęły pokazywać się w butach marki, niektóre modele wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. Warto jednak zaznaczyć, że podobne buty letnie na koturnie w swojej ofercie ma wiele sieciówek i to w niższych cenach. Zwróćmy uwagę na wiązanie wokół kostki - w tym sezonie jest bardzo pożądane.

Choć zarówno Meghan, jak i Kate kochają espadryle na koturnie, ich fanką nie jest królowa Elżbieta II. Nie od dziś wiadomo, że królowa uważa ten rodzaj butów za nieelegancki, ale księżne mimo wszystko z niego nie rezygnują. Wcale nas to nie dziwi - nie ma wygodniejszych butów na lato!

Zobacz także: Sukienka w stylu księżnej Kate? Kupicie ją na wyprzedaży w Mohito

Zdjęcia: EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2019, 20:03

Nasze propozycje