Poprzedni artykuł: Małgorzata Socha w spodniach, które maksymalnie wydłużają nogi Następny artykuł: Nareszcie! Rozpoczęła się letnia wyprzedaż w Zarze. Wybrałyśmy dla was...

Kate Middleton w sukience inspirowanej... własną suknią ślubną?!

Moda, , tagi: styl gwiazd, kate middleton
Czy to najpiękniejsza stylizacja Kate Middleton od czasu ślubu? Nie wiemy, czy najpiękniejsza, ale na pewno... najbardziej podobna.

Kate Middleton na wyścigach Royal Ascot zachwyciła w białej sukience z koronki, która jest porównywana do... jej własnej sukni ślubnej. Choć księżna bardzo często pojawia się w bieli, żadna jej wcześniejsza stylizacja nie nawiązywała tak bezpośrednio do kreacji, którą miała na sobie w dniu ślubu. Obie sukienki są rzecz jasna zupełnie różne, ale mają sporo wspólnych elementów - koronkowe detale, rozkloszowany krój spódnicy, rękaw o długości 3/4 i oczywiście - kolor śnieżnej bieli. 

Kate Middleton - biała stylizacja na wyścigach Royal Ascot

Co ciekawe koronkowa sukienka midi z prestiżowych wyścigów Royal Ascot także miała metkę Alexander McQueen, pochodziła więc z tego samego domu mody, co suknia ślubna księżnej. Biały total look księżnej Kate uzupełniał elegancki toczek oraz cieliste szpilki. 

Trudno znaleźć kolor, w którym księżna Kate wyglądałaby niekorzystnie, ale należy przyznać, że w żadnym innym nie wygląda tak pięknie, jak właśnie w bieli. Chciałybyśmy oglądać ją częściej w takim wydaniu. Wy również? :)

Zobacz także: Zachwyca czy rozczarowuje? Stylizacja księżnej Kate na ślubie siostry budzi mieszane uczucia

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 08:40

Zobacz także

Nasze propozycje