Poprzedni artykuł: Meghan Markle na urodzinach Królowej Elżbiety II. Złamała protokół kró... Następny artykuł: Kiedy wyprzedaże letnie 2018? Jedna z sieciówek rozpoczęła je wcześnie...

Idealna sukienka na lato? Księżna Kate znalazła ją w Zarze

Kate Middleton dobrze wie, że najładniejsze sukienki na lato kupicie obecnie w Zarze. Jej wybór to piękna sukienka midi za 199 złotych.

Miłość Kate Middleton do sieciówek nie jest niczym nowym - księżna od lat co jakiś czas pokazuje się w niedrogich ubraniach, w których zresztą wygląda świetnie. Ostatnio jednak wyjątkowo upodobała sobie jedną, bardzo popularną markę - mowa rzecz jasna o Zarze. Kate Middleton w oko wyjątkowo wpadły sukienki z letniej kolekcji hiszpańskiej sieciówki. Jakiś czas temu zachwyciła w sukience z haftem z Zary, ale nie był to jej jedyny zakup. W hiszpańskiej sieciówce księżna Cambridge kupiła jeszcze jedną sukienkę.

Zobacz także: Księżne Kate i Meghan nigdy nie mogą włożyć tych popularnych butów. Mowa o...

Kate Middleton w sukience z Zary

Druga sukienka, którą Kate Middleton wypatrzyła w Zarze jest bardzo podobna do tej, w której widziana była już wcześniej, ma także taką samą cenę - 199 złotych. Na polskiej stronie internetowej Zary nadal dostępna jest we wszystkich rozmiarach.

Sukienka Kate Middleton mogłaby uchodzić jako przykład letniej sukienki idealnej. Kate wybrała ją na niedzielne popołudnie z dziećmi, ale naszym zdaniem sprawdzi się na wiele innych okazji - do pracy, na wakacje, a w połączeniu z sandałami na obcasie nawet na letnią imprezę. My już biegniemy do Zary! Wy również? ;)

Zara - 199 zł

Zobacz także: Dziś jest ikoną stylu, ale nie zawsze tak było. Tak Kate Middleton wyglądała zaledwie 10 lat temu

Zdjęcia: EAST NEWS, ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 05:31

Zobacz także

Nasze propozycje