Poprzedni artykuł: Spodziewałyście się, że Agata Duda nosi ubrania z sieciówek? Jej maryn... Następny artykuł: Ten kostium kąpielowy to hit internetu. Niesamowite, jak bardzo wyszcz...

Kim Kardashian zaliczyła kolejną wpadkę. Uważajcie na ten fason - strasznie skraca nogi

Moda, , tagi: kim kardashian, wpadki gwiazd
Po serii dość udanych stylizacji przyszła pora na kolejny absurdalny look Kim Kardashian, Tym razem zrobiła wszystko, by pogrubić i poszerzyć sylwetkę.

Kim Kardashian ma dziwne upodobanie do noszenia skrajnych ubrań - albo zobaczymy ją w obszernych workach, albo w ubraniach tak obcisłych, że aż wyglądających na przymałe. W ostatnim czasie Kim mocno schudła i teraz na siłę stara się podkreślać swoją nową figurę i wąską talię. A robi to przy pomocy bardzo opiętych ubrań projektowanych przez własnego męża. Kanye West od lat uparcie specjalizuje się w tworzeniu leginsów i obcisłych topów, w których większość kobiet (włącznie z Kim Kardashian) nie wygląda korzystnie.

Zobacz także: Na tej diecie Kim Kardashian chudniesz 2,5 kg w 4 dni i znika oponka na brzuchu!

Kim Kardashian w pogrubiającej stylizacji

Ostatnia stylizacja Kim Kardashian mogłaby uchodzić za przestrogę przed popełnianiem podstawowych stylizacyjnych błędów. Kim nie jest wysoka (mierzy 159 centymetrów), nie powinna więc przecinać sylwetki zestawiając ze sobą dwa kontrastujące kolory. Tego błędu powinno się unikać szczególnie, gdy mówimy o ubraniach obcisłych. Nie jesteśmy pewne czy Kim miała na sobie szorty czy leginsy, ale linia przecięcia kolorów znajduje się w najgorszym z możliwych miejsc, czyli połowie ud - proporcje sylwetki są zaburzone, a w dodatku nogi wydają się bardziej masywne i krótsze, niż są w rzeczywistości.

Kim ostatnio bardzo często nosi ten kontrowersyjny typ obcisłych szortów, które kończą się w połowie uda. Na ten fason należy bardzo uważać, gdyż bardzo pogrubia sylwetkę!

Odważyłybyście się je założyć?

Zobacz także: Za modową wpadkę Meghan Markle odpowiada... książę Harry?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 07:13

Zobacz także

Nasze propozycje