Poprzedni artykuł: Kolekcja L’AF 'Emotions' - zobacz nową kolekcję marki, którą pokochały... Następny artykuł: Basia Kurdej-Szatan na Telekamerach pojawiła się w... sukni ślubnej? T...

Drogie marki? Nie! Kinga Rusin zachwyca w garniturze z popularnej sieciówki

Grono gwiazd, które coraz częściej sięgają po ubrania z popularnych brandów jest coraz większe. Ostatnio w stylizacji z sieciówki zachwyciła sama Kinga Rusin, znana raczej z zamiłowania do luksusu.

Wydawało wam się, że Kinga Rusin nosi tylko ubrania i dodatki z wyższej półki cenowej? Błąd. Gwiazda bardzo często sięga po rzeczy z kolekcji popularnych sieciówek, które na niej sprawiają wrażenie... drogich. Nie inaczej było na konferencji prasowej programu "Agent". Kinga Rusin na wydarzeniu zachwyciła w eleganckim garniturze, który możemy skompletować w popularnej sieciówce. Mowa o Kappahl.

Kinga Rusin w garniturze Kappahl

Garnitur Kingi Rusin miał bardzo wiosenny charakter - kwiaty to oczywiście gorący trend każdej wiosny, a w nadchodzącym sezonie warto szukać marynarek z lekko połyskujących materiałów, które kojarzą się poniekąd z bielizną nocną. Jeśli spodobał wam się garnitur Kingi Rusin, szukajcie go w sklepach marki Kappahl. Cena marynarki to 249,99 zł, a z spodnie musimy zapłacić 149,99 zł. Stylizację dziennikarki uzupełniały klasyczne szpilki w cielistym kolorze oraz uwielbiana przed gwiazdy i blogerki torebka Nile Bracelet od Chloe. Ubrałybyście się podobnie? ;)

Zobacz także: Kinga Rusin szczerze o związku z Markiem Kujawą. Czy para naprawdę nie mieszka razem?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 11:38

Zobacz także

Nasze propozycje