Poprzedni artykuł: 10-letnia dziewczynka podpisała kontrakt z agencją modelek Następny artykuł: Ta kobieta zapłaciła 56 tysięcy złotych, by wyglądać jak księżniczki D...

10 kobiecych sukienek na Walentynki

Walentynki to świetna okazja, by postawić na stylizację podkreślającą kobiecość. A na to najlepszym sposobem jest sukienka idealnie eksponująca naszą figurę. W galerii prezentujemy 10 sukienek, w których zachwycicie podczas Walentynek.

Idealna sukienka podkreślająca kobiecość to przede wszystkim ta, która eksponuje talię. Dzięki temu automatycznie wyszczuplamy sylwetkę i nadajemy jej kształt kobiecej klepsydry. Taki efekt zapewniają przede wszystkim sukienki o ołówkowym lub kopertowym kroju, sukienki rozkloszowane oraz te z wiązaniem w talii. Ale zaznaczenie talii to nie jedyny sposób na dodanie sobie kobiecości - zmysłowy i seksowny wygląd osiągniemy wybierając sukienki z odkrytymi plecami lub ramionami, które w odróżnieniu od dużego dekoltu wcale nie prezentują się zbyt wyzywająco. Najpiękniejsze sukienki podkreślające kobiecość znajdziecie w naszej galerii.

Przeczytajcie również - jak dobrać sukienkę do figury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 stycznia 2020, 17:14

Nasze propozycje