Poprzedni artykuł: Intymne peruki sensacją nowojorskiego Tygodnia Mody! Tego nie da się o... Następny artykuł: Sensacja na londyńskim Tygodniu Mody! Obok Anny Wintour zasiadła... kr...

Gwiazdy na premierze filmu "Kobiety mafii". Przebrały się za swoje bohaterki?

Nowy film Patryka Vegi na pewno podzieli publiczność, podobnie jak stylizacje gwiazd z jego premiery...

Premiera kolejnego filmu Patryka Vegi za nami. Reżyser po raz kolejny zaprosił do współpracy m.in. Katarzynę Warnke, Agnieszkę Dygant oraz Olgę Bołądź. W "Kobietach mafii" debiutują jednak także nowe twarze, na czele z Julią Wieniawą znaną do tej pory głównie z seriali, teledysków i... ścianek.

W swoim najnowszym filmie Vega chciał zaprezentować bardziej kobiecą perspektywę, oddając głos przestępczyniom i kochankom mafiosów. Nic dziwnego, że na premierze to właśnie w stronę aktorek zwrócone były oczy wszystkich. Gwiazdy które w filmie wcieliły się w tytułowe "Kobiety mafii", w pewnym sensie przebrały się za swoje bohaterki. JuliaWieniawa  zaprezentowała się jak nastolatka rozkochana w błysku i luksusie, a  Aleksandra Popławska wybrała wyzywającą sukienkę zeskóry, godną prawdziwej kobiety mafii.

Do ekranowej bohaterki blisko też skromnie, ale seksownie ubranej Bołądź. Za to Katarzyna Warnkeodcięła się od wulgarnej Anki z filmu, wybierając subtelną suknię i nową, odrobinę zadziorną fryzurę. To właśnie krótkie cięcie żony Piotra Stramowskiego wzbudziło największą sensację na wczorajszej premierze.

"Kobiety mafii" - premiera filmu

Większość gwiazd, która pojawiła się na premierze wybrała czerń. Na ich tle wyróżniała się Julia Wieniawa, która pozowała w metalicznej sukni MMC oraz torebce z logo Baleneciaga. Spośród wszystkich looków najbardziej trafione wydają się dwie stylizacje. Pierwsza to Olga Bołądź, która zdecydowała się na klasyczną małą czarną oraz Agnieszka Dygant, która z kolei wyglądała bardzo elegancko w dość skromnej, ale zarazem efektownej sukni projektu Macieja Zienia. Wszystkie stylizacje gwiazd znajdziecie w naszej galerii.

Która podoba wam się najbardziej?

Zobacz także: Julia Wieniawa w płaszczu z sieciówki. Teraz kupicie go na promocji!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 16:31

Zobacz także

Nasze propozycje