Poprzedni artykuł: Wcale nie czarne! Ewa Chodakowska pokazuje, jakie rajstopy są modne. A... Następny artykuł: SENSATION - nowa kolekcja marki SPARK SILVER JEWELRY

To będzie najmodniejszy kolor w 2018 roku! Piękny, ale nie każdy może go nosić

Moda, , tagi: modne kolory, pantone
Wszystkie miłośniczki fioletu mają wielki powód do zadowolenia - 2018 rok będzie należał właśnie do tego koloru. Będziemy go nosić nie tylko na ubraniach, ale także na ustach, powiekach, włosach czy paznokciach.

Najmodniejszy kolor roku 2018?Instytut Pantone nareszcie odpowiedział na to pytanie i jak co roku ogłosił najmodniejszą barwę na kolejny rok. W 2017 roku była to ostra, jasna zieleń - "greenery", która jednak nie stała się do końca popularna. Kolor na nadchodzący rok wydaje się mieć o wiele większy potencjał. Rok 2018 będzie należał do elektryzującego fioletu - "ultra violet".

Kolor roku 2018 - ultra violet

Greenery był zauważalny jedynie w modzie, ale fiolet ma szansę zaistnieć nie tylko na ubraniach, ale także w makijażu oraz w koloryzacji włosów. Fiolet w makijażu oczu zdobywał coraz większą popularność (pięknie podbija zieloną tęczówkę!), a coraz więcej marek wprowadza do swojej oferty fioletowe pomadki czy róże do policzków. Fiolet to także wyjątkowo mocny trend w koloryzacji włosów.

Fiolet z jednej strony wydaje się być bardzo uniwersalnym kolorem, który powinien pasować do każdego typu urody, ale nie do końca tak jest. Świetnie będą w nich wyglądać brunetki (zarówno o ciepłej, jak i zimnej karnacji), ale uważać powinny go kobiety reprezentujące klasyczny typ urody "wiosna", czyli blondynki o bardzo jasnej karnacji. Fiolet może je przytłoczyć i sprawić, że będą wyglądały mało wyraziście i blado.

Będziecie nosić fiolet w 2018 roku? :)

Zobacz także: Wielki przegląd trendów na jesień i zimę 2017/2018. Krata, czerwień, podwójny denim...

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Źródło zdjęć: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 maja 2019, 00:58

Zobacz także

Nasze propozycje