Poprzedni artykuł: Gwiazdy już je uwielbiają! Tej jesieni nosimy... kolorowe płaszcze! Następny artykuł: Koniec z mini i dekoltami? Stylizacja Anny Muchy zaskoczyła nas! I TA...

Konkurs: wygraj najnowsze zapachy Mexx!

Moda, , tagi: perfumy, konkurs, Mexx
Codziennie przeoczamy wiele zaskakujących chwil, ponieważ nie rozglądamy się wystarczająco uważnie, aby je dostrzec. Zmień to – weź udział w naszym konkursie, odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj najnowsze zapachy Mexx dla Niej i dla Niego!

Kiedy spojrzysz do góry, możesz przeżyć wiele zaskakujących chwil: obejrzeć piękny zachód słońca, odkryć nowe dzieło sztuki ulicznej lub napotkać wzrok tej wyjątkowej osoby. Look up now to zapachy celebrujące Małe Wielkie Chwile, które zaskoczą Cię, kiedy oderwiesz się od codzienności i rozejrzysz wokół siebie. Weź udział w naszym konkursie i sama się o tym przekonaj!

KONKURS

Wygraj zestaw zapachów Mexx Look up now dla Niej i dla Niego!

1. Wykonaj zadanie konkursowe: Spójrz w górę, rozejrzyj się i napisz nam, co widzisz!

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

20 x zestaw zapachów Mexx Look up now

W skład każdego zestawu wchodzą:

  • woda toaletowa Mexx Look up now Woman (30 ml) + dwa balsamy do ciała 50 ml z tej samej linii zapachowej
  • woda toaletowa Mexx Look up now Man (50 ml) + dwa żele pod prysznic 50 ml z tej samej linii zapachowej

Mexx Look up now Woman

Mexx Look up now dla Kobiet spowoduje, że poczujesz się w mieście tak wspaniale jak nigdy dotąd. Stanie się to dzięki zaskakującej kompozycji brzoskwini i dzikich jeżyn, połączonych z jaśminem i cedrem.

Soczyste owocowe nuty głowy: promienna brzoskwinia, mandarynka i dzika jeżyna, zaskakują musującą świeżością. Kwiatowe nuty serca: gardenia, jaśmin i tuberoza, stanowią aksamitny kobiecy akcent tej dynamicznej kompozycji. Drewno cedrowe o gładkim kremowym charakterze układa się harmonijnie na zmysłowej wanilii, a otulający sandałowiec dopełnia świeżą kompozycję zapachu.

Mexx Look up now Man

W Mexx Look up now dla Mężczyn ozonowy akord błękitnego nieba w mieście łączy się z aromatem zielonej gruszki, aby inspirować Cię do przeżycia w pełni tego dnia i pozwolić miastu Cię zaskoczyć!

W ślad za nutą głowy wyłania się nuta serca, w której liście paczuli i kwiaty wodne odzwierciedlają dynamiczny rytm dnia. Nuta głębi ukazuje elegancką ziemistą kompozycję piżma i ambry.

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje