Poprzedni artykuł: Torebki ulubionego projektanta polskich gwiazd kupicie teraz w promocj... Następny artykuł: Na te szpilki z Zary jest już lista oczekujących. Rzeczywiście są taki...

Koronkowe body w Lidlu. Wyjątkowo piękne wzory i... niskie ceny

Seksowne body za 30 złotych? Lidl po raz kolejny udowadnia, że zmysłowa bielizna wcale nie musi kosztować wiele!

Z każdym razem kiedy oglądamy bieliznę, która ma pojawić się w Lidlu, nie możemy uwierzyć, że tak piękne modele można kupić w dyskoncie. Lidl ostatnio zaskoczył nas ponownie - 6 grudnia do sieci dyskontów trafi bardzo bogata oferta bielizny, a jej najciekawszym punktem są koronkowe body. Na zdjęciach wyglądają bardzo obiecująco, a co najlepsze - mają wyjątkowo niską cenę. Za każdy model trzeba zapłacić jedynie 29,99 złotych. Prawdopodobnie nigdzie indziej nie znajdziecie seksownej bielizny w tak niskiej cenie.

Koronkowa bielizna z Lidla

W Mikołajki do Lidla trafią body w najróżniejszych odsłonach - przeważać będą czarne, na cienkich ramiączkach, ale dostępne będą także modele z długim rękawem. Body są piękne i mają niskie ceny, ale niestety jest jeden minus - mowa o rozmiarówce. Niestety większość wzorów z miseczkami  jest dostępna jedynie w następujących rozmiarach - 75B, 80B, 80C,  85B. Modele bez wbudowanych miseczek będą z kolei dostępne w rozmiarach od S do L.

Co myślicie o bieliźnianych propozycjach Lidla? Naszym zdaniem warto wybrać się do pobliskiego sklepu!

Zobacz także: Torebki ulubionego projektanta polskich gwiazd kupicie teraz w promocji Rossmanna

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 20:19

Zobacz także

Nasze propozycje