Poprzedni artykuł: Natalia Siwiec w supermodnej bretonce. Znalazłyśmy podobną, która kosz... Następny artykuł: Czarny Piątek jest dopiero za tydzień, ale H&M z promocją startuje już...

Nie parka i nie puchówka. Tej zimy wszyscy będziemy nosić... kożuch!

To prawdopodobnie najcieplejsze okrycie na zimę, a przy okazji jest hitem sezonu. Zapomnijcie o futrach, płaszczach czy puchówkach - w tym sezonie króluje kożuch!

Jakie okrycia dominują w sezonie jesień-zima 2017/2018? Choć mówi się o popularności metalicznych kurtek puchowych, kolorowych futer czy płaszczy, miano najmodniejszego okrycia tej zimy bez wątpienia należy się kożuchowi. Jego powrót do trendów cieszy nas niezmiernie - jest niezwykle ciepły, łatwy w stylizacji, a w tym sezonie w swojej kolekcji ma go właściwie każda sieciówka. 

Trendy jesień-zima 2017/2018: kożuch

Projektanci jednogłośnie ogłosili kożuch najmodniejszym okryciem wierzchnim sezonu, a na wybiegach najróżniejsze jego wersje zaprezentowało wiele marek. Balmain proponuje nieco przesadzony kożuch z fantazyjnymi klapami, dom mody Hermes kożuch przypominający kurtkę pilotkę, a Topshop Unique klasyczną wersję kożucha w karmelowym kolorze.

Na zdjęciu: Topshop Unique, Balmain, Hermes

Trend obecny na wybiegach bardzo szybko zagościł też wśród nowości popularnych sieciówek. Dominują kożuszki w kolorze jasnego brązu, ale hitem będą też kurtki motocyklowe z ociepleniem.

Na zdjęciu: Stradivarius 229 zł , H&M - 229 zł

Zobacz także: Nie czarne i nie beżowe. W tym sezonie płaszcze mają zupełnie inny kolor

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje