Poprzedni artykuł: Gwiazdy na premierze filmu "Kobiety mafii". Przebrały się za swoje boh... Następny artykuł: Oto najwygodniejsze buty na obcasie na świecie. Niestety są także wyją...

Sensacja na londyńskim Tygodniu Mody! Obok Anny Wintour zasiadła... królowa Elżbieta

Brytyjska królowa dotąd unikała udziału w wydarzeniach modowych, ale w wieku 91 lat postanowiła to zmienić. Elżbieta II pojawiła się na pokazie kolekcji wschodzącego projektanta - Richarda Quinna.

Okazuje się, że dla Elżbiety II nigdy nie jest za późno na pierwszy raz. A dokładniej - na pierwszy pokaz mody. Choć królowa Elżbieta II od dawna uznawana jest za ikonę stylu, dopiero w wieku 91 lat postanowiła postawić pierwsze kroki w branży modowej. Co ciekawe, monarchini nie zdecydowała się na udział w pokazie żadnego z kluczowych brytyjskichprojektantów. Podczas London Fashion Week wybrała prezentację mniej znanego Richarda Quinna.

Zobacz także: Ciężarna księżna Kate na gali obok gwiazd Hollywood. Popełniła nietakt?

Nie był to jednak przypadek. Richard Quinn jest pierwszym laureatem Queen Elizabeth II Award for British Design, czyli Nagrody Królowej Elżbiety II dla Brytyjskiego Wzornictwa. Wschodzący projektant został doceniony za talent, oryginalność oraz "reprezentowanie trwałych dla dla Wspólnoty wartości".

Zobacz także: Księżna Kate skrytykowana - nie powinna robić tego w ciąży?

Królowa Elżbieta na London Fashion Week

Królowa Elżbieta siedziała oczywiście w pierwszym rzędzie, a miejsca obok niej zajęły równie ważne osobistości. Były to naczelna amerykańskiego "Vogue'a" - Anna Wintour oraz Caroline Rush, która stoi na czele Brytyjskiej Izby Mody. Królowa Elżbieta II na pokaz wybrała charakterystyczne dla niej pastele, tweed oraz perły. Na większości zdjęć królowa jest uśmiechnięta i rozbawiona, możemy więc wnioskować, że kolekcja przypadła jej do gustu.

Czyżby niedługo mogła stać się stałą bywalczynią pokazów? ;)

Zobacz także: Nie uwierzycie, jak wygląda dieta królowej Elżbiety II. Codziennie biszkopt...

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:58

Zobacz także

Nasze propozycje